Reanimowali mężczyznę na poboczu przy DW904 w Konopiskach

Dziś po godz. 20:10 dyżurny policji w Częstochowie przyjął zgłoszenie o leżącym rowerzyście na poboczu drogi wojewódzkiej nr 904 biegnącej z Pająka do centrum Konopisk. Potrzebna była interwencja pogotowia. Mężczyzna był reanimowany.

Nie mam więcej informacji w tym zakresie.

Okoliczności wyjaśnia Policja z Blachowni.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).