Ranking radnych – Henryka Bula najlepsza !

Jakiś czas nie aktualizowaliśmy naszego zestawienia.

W zeszłym tygodniu dzięki Państwa głosom najlepszym radnym została Henryka Bula, a najgorszym Andrzej Jarosz.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Głosować można TUTAJKategorie:

2 odpowiedzi na “Ranking radnych – Henryka Bula najlepsza !”

 1. ramze.61 pisze:

  cały ten ranking to pic na wodę. Królik się nudzi na zmianie to klika na pochlebców wójta. Judasz co wszedł do rady jako przeciwnik a teraz wielce popiera. Dostał chociaż swoje 30 srebrników?
  Ale władza! a taka była porządna gmina! I sławna z najlepszej strony. Szkoda “cie choroba”!jak by to powiedział znany sołtys.

  0
  0
 2. Paulina Skowrońska pisze:

  a najlepsza to znaczy co? najwięcej inicjatyw uchwałodawczych? czy najwięcej pyskuje? wg jakiego kryterium oceniają? bo sądząc po wpisie ramze to “po znajomości”…

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).