Ranking Jaskóły: Stanisław Górniak najlepszy!

Stanisław Górniak został najbardziej aktywnym radnym według rankingu Posła Tomasza Jaksóły. Ranking opiera się o trzy zmienne: interpelacje i zapytania, uwagi i wnioski merytoryczne oraz nieobecność na sesjach.

Najlepszy według tych kryteriów był Stanisław Górniak. Co ciekawe, na drugim miejscu znalazł się radny, któremu Mieszkańcy zarzucają, że nic nie robi – Andrzej Janik.

Z kolei na ostatnim miejscu uplasowała się liderka rankingu internetowego – Henryka Bula. Bula wygrywa prawie każde głosowanie na GminaKonopiska.pl. Widocznie jej zwolennikom nie przeszkadza fakt, że radna ta jest bardzo mało aktywna.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

19 odpowiedzi na “Ranking Jaskóły: Stanisław Górniak najlepszy!”

 1. Jacek Wygwirzek pisze:

  Gratulacje panie radny!

  0
  0
 2. Stefan pisze:

  Dobro zawsze zwycięża! Radny Górniak jest bezsprzecznie najlepszym samorzadowcem w gminie Konopiska . Potrafi analitycznie ocenić Inwestycje gminne i wyciągnąć właściwe wnioski. Gdyby więcej było tak zaangażowanych rajców gminy, to pewnie miałoby to wspaniały wpływ na transparentność działania władz gminy! Atak to mamy niedorzecznika ,który za grube pieniądze bzdety chce wcisnąć do głowy mieszkancom, robiąc za slepca prowadzonego na postronku u boku wojta! Obecną władza ju za tyle razy poniżyła się swoją nieznajomością prowadzenia gminy. Wójt mialby bezapelacyjnie miejsce na podium w dziedzinie nic nie robienia, a jak już coś weźmie w swoje ręce to spiepszy! Takiej władzy powinno się szybko pozbyć, aby nie robiła obory z gminy!

  0
  0
 3. Kamil pisze:

  Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.

  0
  0
 4. obiektywna pisze:

  Hodowca zmień rasę krów

  0
  0
 5. Parys pisze:

  Niebieskie Krówki emerytki ryczą ani mleka ani żadnego innego pożytku, jedynie duże koszty utrzymania z wspólnej kasy.

  0
  0
 6. Rudy pisze:

  toż przecież cały czas tu piszą że ten ranking jest niemiarodajny i pokazuje tylko jakie który radny ma koligacje i namawia do głosowania na siebie. Nawet nie są określone kryteria oceniania.
  I powinien być zlikwidowany.

  0
  0
 7. z hutek pisze:

  Tak, wygrana poprzez ilosc interpelacji. Hehehe… Jak zostane kiedys radnym emerytem to bede skladal 20 interpelacji dziennie i tez wygram. Ranking mozna wydrukowac i wyrzucic do kosza. Aaa jeszcze zostane gwiazda jakiegos forum.

  0
  0
  • MO pisze:

   Ty już jesteś emerytem! Sprzedajesz się za duża kasę i nic nie robisz!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Naprawde jestem emerytem w wieku niespelna 30 lat? W takim razie rzucam prace, ale podaj mi adres gdzie mam przyjechac. Kopalnia , ul. Mala- dobrze mysle?

   0
   0
  • Ona pisze:

   Bladzisz i

   0
   0
  • Brygida pisze:

   a ty z hutek uważasz,że rolą radnego jest bezmyślne podnoszenie ręki za wszystkim co zaproponuje wójt i zbieranie za to kasy?
   zwłaszcza radnego w komisji rewizyjnej?
   oj, myślenie ma przyszłość.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A napisalem cos takiego? Rola radnego jest kreatywne podsuwanie projektow i lobbowanie aby znalazly sie w budzecie pieniadze na realizacje.

   0
   0
 8. Niewiadow pisze:

  Niestety tutaj ilość nie idzie w parze z jakością. Jak to radny tutaj dużo pisał o aferach i nieprawidłowościach ale jak zostało napisane wcześniej – nie ma kontynuacji tych rewelacji. Szkoda bo to kiedyś porządny człowiek był. Potem za przewodniczącego rady poglądy swoje wrzucił do kosza.

  0
  0
  • Mieecio pisze:

   a wg ciebie Niewiadow KAŻDY ujawniony przekręt władzy musi się kończyć wyrokiem prokuratorskim i więzieniem, bo inaczej wogóle nie miał miejsca? I powinien być zamieciony pod dywan? albo nagrodzony?
   Gdyby nie to, że Pan Radny pyta i ujawnia a Redaktor zamieszcza na tej stronie to podatnicy nie wiedzieli by o tych wszystkich nieprawidłowościach i nadużyciach.
   Nie wiem jeszcze czy już zakończyli sprawę czy nie, może i uznają że “małą szkodliwość”, ale zauważ ile już takich spraw wyszło na jaw? a ile jeszcze nie?
   Wiemy, że płacą ci za podlizywanie się .urkowi, taka twoja natura, ale nie przecz oczywistym, udowodnionym faktom. Bo sam się ośmieszasz i swojego wodza też.

   0
   0
  • Kasjusz pisze:

   Mieecio przestan pisac glupoty. Na tej stronie nie zostal ujawniony zaden przekret. W stosunku do wojta, urzednikow nie ma niskiej szkodliwosci. Sa nieprawidlowosci, jest wyrok. Poprzedni wojt sie o tym przekonal- dostal wyrok i musial odejsc chyba z tego co pamietam na jakis czas zakaz piastowania funkcji. Autor pisze co mu na mysl przyjdzie, interpretuje fakty jak mu wygodnie.

   0
   0
 9. obserwator pisze:

  Kasjusz ty też piszesz byle co i byle gdzie aby mącić

  0
  0
 10. Kasjusz pisze:

  Napisalem nieprawde? Tak jest. Jesli wojt obecny albo jego urzednik popelnil przestepstwo to nie ma zamiatania pod dywan. Jest z automatu sprawa w sadzie, jak tylko prokurator uzna ze bylo przestepstwo. Skoro jest tyle przekretow, to gdzie sa zarzuty dla wojta? No litosci. Takie glupoty to mozecie cisnac na kiblu ale nie ludziom do glowy!

  0
  0
 11. Kasjusz pisze:

  Kasjusz (fałszywy) to raczej ty piszesz jak ci wygodnie!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).