Rajd ekonomii społecznej na orientację w Konopiskach

W sobotę, 13 lipca w Konopiskach odbędzie się rajd ekonomii społecznej na orientację.

Jak napisali w wydarzeniu organizatorzy, “będzie to wyjątkowa okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym. W programie znajdują się integracja organizacji pozarządowych oraz poczęstunek. Przewidziane są także warsztaty, ale to nasza specjalna niespodzianka – poprowadzi je Fitostacja i będą bardzo kreatywne i innowacyjne! Rajd rozpocznie się o 10:00, cała impreza z warsztatami do 16:00. Wyjazd z Częstochowy zaplanowany jest na 9:20, a powrót na 17:00. Wydarzenie odbędzie się w malowniczych lasach w Konopiskach – impreza jest bezpłatna”.

Zgłoszenia TUTAJ.

Program:
09:20 Wyjazd z Częstochowy (dla chętnych)
09:50 Zbiórka w Konopiskach przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu
09:50 Poczęstunek – kawa, herbata, ciasto
10:00 Powitanie i wyjaśnienie zasad rajdu
10:20 Start marszu
13:00 Lunch – kiełbaski z grilla z opcją vege, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem, napoje
14:00 Warsztaty nowoczesnych technologii z Fitostacją
15:30 Podsumowanie i zakończenie wydarzenia

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).