Radni zmienią mpzp dla “Konopiska – Wschód II”

Rada Gminy Konopiska na najbliższej sesji podejmie uchwałę w sprawie przystąpienia do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego “Konopiska – Wschód II”.

Chodzi o opracowania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego “Konopiska – Wschód II”, przyjętego uchwałą Rady Gminy Konopiska Nr 188/XXI/2020 z dnia 7 lipca 2020 r.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Radni zmienią mpzp dla “Konopiska – Wschód II””

 1. obatel pisze:

  I bardzo dobrze, bo patodeweloperka w gminie ma się dobrze. Patrz motel na Górnej czy osiedle szeregówek w polu.

  5
  0
 2. tubylec pisze:

  niestety ale grupka radnych uwaliła uchwałę. warto by się przyjrzeć czy któryś z nich nie ma wspólnych interesów z “patodeweloperami”, mam wrażenie że przynajmniej jedno nazwisko ma wspólny wątek z tymi inwestycjami.
  http://protektura.pl/realizacje/budownictwo-mieszkaniowe/

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).