Radni za przywróceniem województwa częstochowskiego!

Podczas XIX sesji Rady Gminy Konopiska, radni przyjęli uchwałę, w sprawie stanowiska dotyczącego przywrócenia województwa częstochowskiego.

Rada Gminy Konopiska popierając idę przywrócenia województwa widzi szanse na spadek bezrobocia, dynamiczny rozwój gospodarczy dla całego regionu, także dla Gminy Konopiska oraz miasta Częstochowy jako stolicy regionu, z którym gmina współpracuje i z którym utożsamiają się nasi mieszkańcy.

BIP UG Konopiska

BIP UG KonopiskaKategorie:

Jedna odpowiedź do “Radni za przywróceniem województwa częstochowskiego!”

  1. Edziu pisze:

    Edziu a tobie to wciąż mało!

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).