Radni kolejny raz przyjęli bubel prawny!

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Konopiska. Tym razem chodzi o uchwałę nr 270/XXXII/2021 Rady Gminy Konopiska z dnia 22 czerwca 2021 r. w sprawie wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Konopiska na lata 2021-2026.

Uchwała ta w całości jest niezgodna z Konstytucją RP.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Radni kolejny raz przyjęli bubel prawny!”

 1. Petent pisze:

  Sekretarz Gminy według oświadczenia majątkowego zarabia rocznie z tytułu pracy w urzędzie 114 150,83 zł oraz 4220,51 zł z pracy wykonywanej osobiście. A za co otrzymuje tyle pieniędzy, bo przecież nie ma do czynienia z petentami ?Ano za to , że uchwały w tym urzędzie to bubel….

  9
  0
  • Petent 2 pisze:

   Tym urzędem zawiadują 2 buble główne i kilka małych poddanych bubelkow którym wygodniej jest nie myśleć samodzielnie przesiaknely moda tego urzędu i poprostu nie myślą podnoszą tylko łapy w górę i klaskają byle tylko 2 buble główne były zadowolone W tym urzedzie buble wspierane są przez bublowatacpomoc prawna i tak cały czas uchwały wracają…. Ale co tam warto fajnie jest towarzystwo wzajemnej adoracji bez wstydu, bez wiedzy i bez żadnych zobowiązań wobec mieszkańców i nawet urzędów.

   8
   0
 2. rada parada pisze:

  Petenci, pretensje do siebie i pozostałych wyborców,jak nie sprawdza się kandydatów to takie są skutki. na ładne gadki wielu się nabrało, myślenie nie boli.

  6
  0
 3. Obserwator pisze:

  to co tam robi tzw.radca prawny?za co bierze kasę? przecież powinna każdą uchwałę sprawdzić przed uchwaleniem? A sekretarz? podobno na koszt urzędu gminy skończyła prawo? no,ale zawsze lepiej zajmować się szpiegowaniem pracowaników i intrygami

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).