Radni będą podejmować uchwałę w sprawie równego traktowania obywateli

We wtorek 9 listopada w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbędzie się sesja Rady Gminy Konopiska w sprawie m.in. rozpatrzenia petycji dotyczącej podjęcia uchwały w sprawie równego traktowania obywateli.

Początek sesji o godz. 14:00.

porządek obrad:
Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
Ustalenie porządku obrad.
Przyjęcie protokołu z XXXIV sesji Rady Gminy Konopiska.
Sprawozdanie Wójta Gminy z działalności w okresie między sesjami.
Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji dotyczącej podjęcia uchwały w sprawie równego traktowania obywateli.
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2021-2031.
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2021 rok.
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Policji.
Podjęcie uchwały w sprawie określenia wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego i wzoru deklaracji o dochodach gospodarstwa domowego osoby ubiegającej się o przyznanie dodatku mieszkaniowego
Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia ponownej skargi na działalność Wójta Gminy.
Sprawy różne i zapytania.
Zakończenie obrad.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Radni będą podejmować uchwałę w sprawie równego traktowania obywateli”

 1. elka pisze:

  Oooo, ciekawe, będziemy mieć uchwałę w sprawie równego traktowania obywateli…., mieszkańcy Hutek i Rększowic od 3 lat nie są traktowani równo w swojej walce. I ten wójt, przewodniczący i rada gminy, którzy stają przeciwko mieszkańcom broniąc interesu własnego i inwestora teraz poddaje pod głosowanie ustawę o równym traktowaniu mieszkańców??? Bardzo to jest interesujące.

  15
  0
  • elka pisze:

   a nie, przepraszam, to będzie “podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji dotyczącej podjęcia uchwały w sprawie równego traktowania obywateli”…. :) niezłe. taaaak. nic dodać nic ująć, tego nawet komentować nie trzeba. śmiech na sali

   15
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).