Rada nie zgodziła się na sprzedaż części działki w centrum Konopisk!

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska, rada nie zgodziła się na sprzedaż części działki należącej do Gminy Konopiska w samym centrum Konopiska tuż przy stadionie LOTu. Chodzi o 171m2 z nieruchomości nr 1525/35. Na działce znajduje się skwer Wojciecha Korwin Szymanowskiego, stadion LOT, budynek komunalny przy ul. Częstochowskiej 4, budynki handlowo-usługowe oraz publiczne przedszkole.

Zainteresowany kupnem działki był Józef Bystrzycki, który dzierżawi tę działkę od 1990 roku.

Z uchwałą w tej sprawie można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Rada nie zgodziła się na sprzedaż części działki w centrum Konopisk!”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Bieda w urzędzie skoro takiej działki wójt chce się pozbyć a tym razem co kolesiostwo planuje na nie za interes

    4
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).