Rada Gminy Konopiska jest niewykształcona!

Wielu z Was zastanawia się, jak wykształceni są nasi radni. Często do rady gminy dostają się osoby nawet z podstawowym wykształceniem. Główny Urząd Statystyczny przygotował raport dotyczący wykształcenia radnych. Ilu radnych w gminie Konopiska ma wyższe wykształcenie? Okazuje się, że tylko sześcioro. Pozostali mają średnie, zawodowe bądź podstawowe wykształcenie.

Na tle wszystkich gmin w Polsce, Konopiska plasują się na odległym 878. miejscu.

Ranking wykształcenia radnych znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

53 odpowiedzi na “Rada Gminy Konopiska jest niewykształcona!”

 1. Z Hutek 2 pisze:

  Czyli rządzą nami Głąby? Wykształcenie jednak to nie wszystko ale sądząc po poziomie przewodniczącego rady nie bez znaczenia jest kto podejmuje większość decyzji w imieniu mieszkańców Może by tak jak w Pankach mieć j…. I odwołać to towarzystwo,?

  0
  0
 2. Hahaha pisze:

  Ciekawe jakie wykształcenie ma Pani Ciuk co zajmuje się meldunkiem ?! Żenada :-\

  0
  0
 3. Paweł Nowak pisze:

  ma ktoś z tych radnych podstawowe?

  0
  0
 4. z hutek pisze:

  Panie radny Górniak… Redaktorek nie ma o czym pisać znowu. Pochwali się Pan swoim wykształceniem?

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Nie mam nic do ukrycia, mam wykształcenie średnie techniczne, ukończyłem Technikum Budowlane W Bytomiu.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ode mnie szacunek, fach w ręku:) jak Pan jednak może zauważyć, redaktorek napisał że tylko 6 osób jest wykształconych w radzie bo ma wyższe wykształcenie. Tytuł mówi że rada gminy jest niewyksztalcona- no cóż. Wniosek jeden, autor Pana uważa za osobę niewyksztalcona. Takiego człowieka Pan popiera:/

   0
   0
  • Belfer pisze:

   Z hutek a jaką szkołę ty ukończyłeś? Czytając twoje wpisy to wywnioskować można , że wykształcenie to uciebie stanęło na zawodowce ! No jeszcze jeden niby ma wyższe a odnosi się do urzędników i mieszkańców jakby miał niepełne podstawowe!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Belfer nic ci do tego:) mierze ludzi nie wyksztalceniem

   0
   0
  • Rychliwy pisze:

   Z hutek więc po co zaczepiasz Pana Radnego Górniaka i wysilac swój tępy łeb do zadawania pytań co do wykształcenia?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   To jest ta wasza kultura i nie obrażanie? To redaktorek wasz obraził radnego Górniaka. Sklasyfikowal go w gronie niewyksztalconych. Sam nie potrafi napisać porządnego artykułu a obraża ciężko pracujących ludzi

   0
   0
 5. aleskandryjczyk pisze:

  większość głąbów z wyjątkami…

  0
  0
 6. aleskandryjczyk pisze:

  Większość głąbów, z wyjątkami…

  0
  0
 7. neron pisze:

  Nowak nie rznij glupa jest taka , cisnaca sie bezwstydnie na szklo .

  0
  0
  • Aroon pisze:

   Obiektywnie patrzac to ryba śmierdzi od łba, mamalyga z wójtem tworzą najsłabszy duet w rządach gminy! Sodoma i Gomora!

   0
   0
 8. Wacek pisze:

  Ten niepohamowany w hamstwie liczył gwoździe a teraz chcę decydować o naszej społeczności!

  0
  0
 9. Brygida pisze:

  “po czynach ich poznacie”. Fakt. DNO!

  0
  0
 10. Zorro pisze:

  Imprezki, zabawy ,przyjęcia mające jeden cel uwielbiać nieudacznika i mamlyge! A gmina spada w przepaść ! Taki zgotowali nam los!

  0
  0
 11. Ziomal pisze:

  Hulanki ,zabawy , przyjęcia jak za króla Sasa, tylko kasy na sale gimnastyczną w Aleksandrii nie ma! Żałosne!

  0
  0
 12. Henryk pisze:

  Taka jest niestety prawda. Ci co się uczyli; siedzą w biedronce lub pracują fizycznie. Ci co się nie uczyli; pracowali i robili kasę. Ci co mają kasę, mają władzę. Na układy nie ma rady. Za to kopidół ma podobno magistra :) Takie czasy :)

  0
  0
 13. Hucianski pisze:

  Cwaniacy i kombinatorzy opanowali władzę! Jakie wykształcenie ma przewodniczący?

  0
  0
 14. Paulina Skowińska pisze:

  NIE WIEM JAKIE MA WYKSZTAŁCENIE PRZEWODNICZACY RADY ALE CONAJMNIEJ WYDAJE MI SIE ZE SREDNIE .A WY TU PISZACY NA FORUM NAPEWNO SAMI PROFESOROWIE ZWYCZAJNI I TAKIE SWINSTWA PISZECIE O LUDZIACH KTORYCH OCENIACIE PO WYKSZTAŁCENIU TO TYLKO OWAS SWIADCZY I O WASZEJ KULTURZE CZY NASZE MATKI I BABCIE MIALY WYKSZTALCENIE WIELE Z NICH PODSTAWOWE A KOCHAMY JE BARDZO BO NIE WYKSZTALCENIE SWIADCZY O CZLOWIEKU WSTYD .Odnosnie człowieka któy liczył gwoździe to cos złego ze zarabiał na rodzine aby utrzymać dzieci żadna praca nie przynosi wstydu .TYLKO SIE WSTYDZE ZA WAS TU PISZACYCH I OPLUWAJACYCH LUDZI MIEJ ODWAGE I NAPISZCIE POD NAZWISKIEM NA TYM FORUM TYLKO GORNIAK TAK PISZE IWIDZALEM WPIS GAJOSA I BALDYGI MAJA ODWAGE.

  0
  0
 15. Paulina Skowińska pisze:

  Ale nie obrażam ludzi tak jak inni i szanuje każdego człowieka bez względu na wyksztalcenie bo wstyd ludziom wypominać jaka szkole kończyli wyksztalcenie nie swiadczy o osobie a nazywacie tu ludzi głąbami hamami cwaniakami i kombinatorami i jakimiś mamałygami to swiadczy tylko o WAS

  0
  0
  • z hutek pisze:

   paulina, tutaj do władzy chcą wrócić współpracownicy SB, pan który nie potrafi obsłużyć kasy fiskalnej, brygada chudego namiestnika i reszta tych którym wybory odsunely koryto.

   0
   0
  • Paulina Skowrońska pisze:

   Paulina Skowińska, niby wykształcenie nie jest NAJWAŻNIEJSZE, ale jest ważne. Ważne szczególnie wtedy jak ktoś się pcha do organu stanowiącego prawo, choćby lokalne, ważne jeśli chce się decydować o życiu innych ludzi. To efekt jest często, nie zawsze, właśnie taki. rada jest bezradna, zdominowana przez układy i wójta, nie zna się na wielu sprawach i woli zajmować się zabawami, wycieczkami, robieniem kasy. To prymitywne choć ludzkie. Cóż, znamy i takich z wyższym wykształceniem, a takich samych chamów, bez kultury, publicznie ubliżających pracownikom.Jako argumenty używających walenie pięścią w biurko i “zamordyzm”. Daleko nie trzeba szukać…

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Pauliny, kijem Wisły nie zawrócicie. Największe warcholstwo jest na Wiejskiej, przykład idzie z góry. Wykształcenie nie ma nic do rzeczy. Papier teraz może mieć każdy, ale znajdź młodego elektryka, hydraulika, prawdziwego fachowca- to sztuka

   0
   0
 16. ciekawy pisze:

  z hutek ul. Mała a nie ul. mała i wymień tych współpracowników SB. To nowa wiadomość? Na wszystkich narzekasz, a sam piszesz głupoty.

  0
  0
 17. Taki pisze:

  Z hutek zachowujesz się jak tonący trzymający się brzytwy!

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Taki, ten nienawistny fanatyk z hutek zachowuje się niemal tak jak fanatyczni członkowie ISIS. Nie oczekuj od niego niczego więcej. Nie potrafi. potrafi jątrzyć, skłócać, manipulować, kłamać, nadużywać, krytykować, obrażać…. Dłuuuuga lista. Apele do niego to strata czasu. ON WIE! Białe NIE jest białe, czarne nie jest czarne. Tym sposobem zaskarbia sobie wdzięczność u .urka i prezia i ma nadzieję, że oni odwdzięczą się wiernością, gdy będzie trzeba. A ja sądzę, że jak wójt podupadnie np,na zdrowiu (nikt nie jest z żelaza, nawet wójt czy prezio), lub politycznie/ i przestanie mieć kontrolę nad wszystkim, pies z kulawą nogą się nim nie zajmie, bo przyjaciół nie ma, tylko opłacanych sowicie pachołków.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Kamil, ileż Tobie można tłumaczyć, ja z wojtem nie mam nic wspólnego. Co innego Ty, sługa towarzysza, wierny jak zawsze:) nie czuje nienawiści a pogardę i obrzydzenie, jak nisko upadki ludzie, chyba już na dno, którym w wolnych wyborach mieszkańcy zakręcili Kurek z kasą. Żal i wstyd! Jeszcze podpieraja się blogiem człowieka o bardzo dziwnej przeszłości. Wszystko można wyczytać w googlach o tym Panu.

   0
   0
 18. Ala pisze:

  a swoją drogą powinno być gdzieś dostępne jakie radni mają wykształcenie. Może Pan Redaktor się dowie? Jesteśmy ciekawi kto o nas decyduje.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ala, do tego badania psychiatryczne i weryfikacja teczki w IPN, aby nam się jakiś SBek nie trafił:)

   0
   0
 19. Rajca pisze:

  Wójt to ma labe majac tak słabego przewodniczącego, potrafiacego tylko używać języka pseudointeligencji. Przekonało się o tym juz wiele mieszkańców, zresztą wójt nie jest od niego gorszy, posiadając także bogaty arsenał słów chamstwa. Szkoda że tacy ludzie niszczą nasz wizerunek wzajemnego poszanowania!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nie wytrzymam. To już szczyt bezczelność:) wy macie poszanowanie kogokolwiek? Cały czas mnie obrażacie bo mam prawo przedstawić własne zdanie o tym forum i Ziomku który próbuje odzyskać tutaj gminne koryto :) zastanówcie się co piszecie bo tylko się kompromitujecie.

   0
   0
 20. Rajca pisze:

  Z hutek u ciebie od dawna można zauważyć , że masz zjaraną psyche. Idź na przymusowe leczenie , wójt nie ma żadnego z ciebie pożytku! Obrażając wszystkich na lewo i prawo uswiadamiasz mieszkańcom ,że Żurek potrafi tylko kopać poprzedników a gmina tonie w zapaści gospodarczej. Nic nie potrafi zrobić ,jedynie skonsumował pomysły poprzednika i koniec dobrego dla gminy!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ja nikogo nie obrażam. Nikogo nie obrzucam inwestycjami jak wy. radca, na dodatek prawdę pisze. To że kogoś komu sąd udowodnił nazywam współpracownikiem SB to obrażanie, sami przyznaliscie po co to forum jest. Pytanie do mieszkańców: czy redaktor Gąsiorski prowadzi portal o obcej gminie za darmo? Kto go finansuje jeśli nie za darmo? Komu zależy na władzy w gminie? Co z rozprawami redaktora które miał, wszystkie przegrał że się nie chwali?

   0
   0
 21. Rycho pisze:

  Z hutek promile po wczorajszej bibie wywiały więc szybko rzucasz się do odrobienia zaległości bo sponsor nierob patrzy i może nie zapłaci za brak wyników w obrażaniu innych! Dziwię się motywacji używanej przez ,,z hutek,, , że tylko jest przejazdem przez gminę. Widać jak mocno jesteś sfrustrowany i nic dobrego nie potrafisz zrobić dla swojego nieroba! Na takim nierobie ludzie się poznali i mają go serdecznie dosyć! Lepiej będzie jak tą energię skierowaną na plucie i obrażanie zamienisz na coś pożytecznego!

  0
  0
 22. Kamil pisze:

  Z hutek, obrzuca się inwektywami, a nie “inwestycjami”.wyłącz podpowiadanie albo nie pisz po spożyciu.

  0
  0
 23. z hutek pisze:

  Na tak słabym blogu to można pisać jak chce. Autor sam nie potrafi pisać artykułów więc podpowiadanie zostawię. Redaktorze Gąsiorski nie odpowiedział Pan na pytanie które nurtuje wielu mieszkańców: kto Panu płaci za prowadzenie tego bloga?

  0
  0
 24. Miwszkaniec okolic pisze:

  same tumany tam rządzą – do koryta po znajomości – bez doświadczenia – tylko żeby trochę kasy ukraść – emeryći złodzieje i tumany tam siedzą . a Wąszosz?? to już wogóle tempy baran – dupowłaz !!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jak tak możesz pisać o poprzednich dycydentach w gminie. Na tym forum nie możesz tak pisać bo Cię zniszczą. Oni byli tacy kochani, tyle zrobili, aż z tej ilości się ludziom ulalo i odsuneli ich od władzy;)

   0
   0
  • Franek pisze:

   no i co się chłopu dziwić, że dupowłaz? (nie on jeden!). Pół rodziny zatrudnione to musi!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).