Pustki na Dniach Gminy Konopiska 2018

Za nami tegoroczne Dni Gminy Konopiska. Pod względem artystycznym, szczególnie pierwszy dzień był bardzo udany. W drugim, przesympatyczny Maciej Miecznikowski nie przyciągnął tłumów, właściwie tylko garstkę osób.

W pierwszym dniu, Poparzeni Kawą Trzy bawiło ok. 700-800 osób. Ludzi było bardzo niewielu, ale to wszystko przez brak informacji o imprezie oraz beznadziejna promocja Dni Gminy Konopiska.

Tegoroczne Dni Gminy Konopiska przeszły do historii. Historii, z której dumny nie będzie Wójt Jerzy Żurek. Sam zaliczył ogromne faux pas. Nie dość, że mylił się jak mógł czytając z kartki “rozpoczęcie imprezy”, to jeszcze te gwiazdy podczas odpowiedzi na pytanie dotyczące inwestycji i ciągłe “yyyy aaaa”.

Patrząc na waszą reakcję, jestem pewien, że było to jego ostatnie Dni Gminy Konopiska w roli Wójt.

Wideo z dwudniowej imprezy możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

1. dzień Dni Gminy Konopiska 2018 Kategorie:

21 odpowiedzi na “Pustki na Dniach Gminy Konopiska 2018”

 1. Ala pisze:

  Najwyższa pora zrezygnować z organizacji dni Konopisk. Większość owych gości to co co być musieli (przygotowania, występy itp)

  10
  15
  • Paweł Nowak pisze:

   ja bawiłem się super ale rzeczywiście mało ludzików było . nie trzeba rezygnować trzeba to dobrze zorganizować a tu była klapa

   12
   3
 2. Goorniook Stash pisze:

  Widzę że zdjęcia robione z namiotu KGW Kopalnia gdzie siedział Socha. Hmm – nie dziwię się że w promieniu kilku metrów od tego namiotu nie hulo nikogo. Socha – trzeba było przejść 20 metrów dalej lub stanąć przy innym namiocie. Byłem i w sobotę o niedzielę i to co tutaj zostało napisane nijak się ma do rzeczywistości.

  15
  11
  • Paweł Nowak pisze:

   ja też byłem i mam inne zdanie urzędasie , zobacz wideo i pokaż mi że było inaczej

   11
   7
  • Firewall pisze:

   To gdzie ty stałeś że miałeś tyle miejsca? Byłeś przy wesołym miasteczku gdzie z dzieckiem musiałem czekać 10 min w kolejce? Byłeś na tyłach sceny gdzie stały inne atrakcje – gdzie na przejażdzkę koniem czekałem też 10 minut? Gotowania w niedzielę nie obejrzałem bo tam tyle ludzi stało.

   7
   6
  • Milena pisze:

   trzeba być wyjątkowo wrednym i podłym człowieczkiem żeby posługiwać się “przerobionnym” nazwiskiem starszego, szanowanego człowieka! Radnego gminy! Nawet jesli ma sie inne poglądy. Podły, nikczemny, tchórz.
   Wstyd mi za tego chama Panie Radny.

   6
   3
 3. Marabut pisze:

  dlaczego rezygnować?! Niemal każdy szanujący się samorząd organizuje swoje “dni”. Ludziom należy się trochę rozrywki. Ta, mimo że dopisała pogoda, była widać nietrafiona organizacyjnie.
  Po pierwsze – termin- pierwsze Komunie dzieci. Po drugie – może nie te “gwiazdy”.
  A do stękającego i jąkającego się wójta powinniśmy już przywyknąć. Stęka przez godzinę i nikt nie wie co powiedział. Wydawało się pewnie,że jak mu napiszą na kartce to przeczyta płynniej. Ale jak widać i to nie zdało egzaminu.
  Jak i wójt go nie zdał jako wójt. Szczęściem już niedługo.

  12
  6
  • Mieszkaniec pisze:

   Tak. Zespoły nie porywające tłumu. Ludzi garstka. Częstochowa była lepiej pod względem artystycznym przygotowana. Kompromitacja. Czekam na lepiej zorganizowaną osobę na stanowisku wójta. Młodzi są bardziej energiczni i pomysłowi.

   4
   11
 4. Gęś pisze:

  Gąsiorski na jakich ty dniach byłeś,? Chyba w Parzymiechach. Ludzi w sobotę było mnóstwo, w niedzielę mniej ale też sporo. Artykuł dramatyczny. Jak człowiek który był to przeczyta to już Ci w żadne tresci tu pisane nie uwierzy. Żal mi Ciebie i twojego zleceniodawcy.

  13
  8
  • Wyborca pisze:

   Mnóstwo ludzi było w Częstochowie u nas garstka a zespół był super.

   5
   5
  • Mieszkaniec pisze:

   Tak. W Częstochowie mnóstwo. Potwierdzam.

   7
   1
  • ... pisze:

   A gdzie tu porównywać miasto liczące ponad 100 tys. mieszkańców, do gminy liczącej 1/10 mieszkańców w porównaniu do Częstochowy…

   12
   0
  • Marabut pisze:

   taaa, widać na zdjęciach to “mnóstwo”!

   5
   7
  • Gęś pisze:

   Nom, na zdjęciu zrobiony o,13:00 gdy nic się nie działo. Szkoda że nie wrzucił zdjęć z soboty godz, 21

   8
   8
  • Milena pisze:

   Gęś, ty naprawdę głupi/głupia gęś. Pooglądaj se te “tłumy” na zdjęciach

   1
   2
 5. Gość pisze:

  Wcześnie w Konopiskach słońce zachodzi o13.

  5
  2
 6. Z konopisk pisze:

  Nie pamiętam tak słabych dni Konopisk, jąkający się wójt ,zapytany o inwestycje -to była kompromitacja wójta! Na koniec zamiast braw został wygwizdany!
  Panie wójcie nie rób z siebie pośmiewiska i skończ pan te błazenadę!

  8
  6
 7. Z konopisk pisze:

  Panie wójcie, zatkało mnie jak można tak kłamać!
  Kiedy dostał pan kasę na oczyszczalnie ścieków w wysokości 7 milionów złotych, które pan o głosił podczas swojego wystąpienia na dniach Konopisk 2018 roku!

  8
  3
 8. Z konopisk pisze:

  Panie wojcie, ile w tym prawdy a ile kłamstwa, ogłaszając podczas dni konopisk ,że gmina dostała 1,3 miliona złotych na salę gimnastyczną w Aleksandrii?

  9
  4
 9. Milena pisze:

  dlaczego jeden z filmów jest niedostępny?

  3
  1
 10. Mieszkaniec pisze:

  Rodo

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).