PSL nadal rządzi w GZOSP RP w Konopiskach

Nie było niespodzianki. Działacze PSL nadal będą zarządzać gminnymi jednostkami OSP w gminie Konopiska. Podczas wyborów Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Konopiskach, prezesem został wybrany Grzegorz Dyner, a komendantem Janusz Jończyk. Członkami zarządu zostali m.in. Jerzy Żurek i Edward Bałdyga.

zarząd prezentuje się następująco:
Prezes Dyner Grzegorz
II Wiceprezes Turos Adam
I Wiceprezes Poleszczuk Marcin
Komendant Jończyk Janusz
Skarbnik Chmielewski Tomasz
Sekretarz Szczurek Renata
Członek Prezydium Żurek Jerzy
Członek Zarządu Cierpiał Kamil
Członek Zarządu Skoczylas Roman
Członek Zarządu Kościelniak Jacek
Członek Zarządu Foks Marcin
Członek Zarządu Bałdyga Edward
Członek Zarządu Ceglarek Andrzej
Członek Zarządu Ślusarczyk Jacek
Członek Zarządu Bednarek Adrian
Członek Zarządu Pisula Michał

Gminna Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący Jagusiak Dariusz
Wiceprzewodniczący Janowski Michał
Sekretarz Ligęska Daniel

Delegatami na zjazd powiatowy oraz członkami zarządu powiatowego zostali: Grzegorz Dyner, Janusz Jończyk, Dariusz Jagusiak i Michał Pisula.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “PSL nadal rządzi w GZOSP RP w Konopiskach”

 1. Romek pisze:

  Sama gminno śmietanka tylko co oni będą gasić….chyba pragnienie emeryci renciści zasłużeni wielcy Nie dziwi nic …

  9
  3
 2. Obserwator pisze:

  i co tu się potem dziwić, że wybrali takich do władz gminy, jakich wybrali? Strażacy plus rodzinka plus nauczyciele dzieci plus koledzy plus….to nie ważne że wójt czy radny w poprzedniej kadencji nic nie zrobił i wiadomo że nie zrobi, ale ….trzeba wybrać “swojego”. No a potem narzekania (bo anonimowe) w internecie…

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).