PSL inwestuje w Konopiska. Socha i Dyner myślą o przyszłorocznych wyborach!

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie sporo inwestuje w gminie Konopiska. Wszystko po to, by na rok przed wyborami samorządowymi działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego – Jerzy Socha, Grzegorz Dyner i Wojciech Socha, mieli łatwą drogę do zwycięstwa. Kilka dni temu zakończył się na DW 904 w Kopalni, polegający na remoncie fragmentu chodnika, remoncie poboczy i wykonaniu nawierzchni bitumicznej na odcinku 500 metrów.

Kilka dni temu rozpoczęła się budowa chodnika w Aleksandrii.

PAWEŁ GĄSIORSKI

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

 



Kategorie:

33 odpowiedzi na “PSL inwestuje w Konopiska. Socha i Dyner myślą o przyszłorocznych wyborach!”

 1. TWAgent pisze:

  Hehehehe… Pan Socha, ktory w mojej opinii byl fatalnym wojtem i odszedl po wielkim skandalu, gdy otrzymal zakaz sprawowania funkcji typu wojt, ma szanse zostac co najwyzej prezesem kolka rolniczego a nie wojtem powaznej gminy. Zreszta gdzie Socha z Dynerem?? Chyba Panie redaktorze odplynales. Czyzby widzial sie Pan ostatnio z Panem Sochą?

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   A kto według ciebie był lepszym wójtem od Sochy?

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Zurek, gadac nie potrafi ale robi inwestycje wszedzie. Tamten lazil, gadal o centrum przesiadkowym, odbudowie dworka, itp, i jak widac nic z tym nie zrobil! W mojej opinii, anI Zurek, ani Socha nie powinni rzadzic gmina.

   0
   0
 2. Gołębiarz pisze:

  A co młodszy Pan Socha zrobił dla gminy? Był tu artykuł i okazało się, że jest najmniej aktywnym radnym. A Pan Jerzy Socha jest członkiem PSL? Z tego co wiem to nie, więc co to za insynuacje?

  0
  0
 3. Jodła pisze:

  Normalny człowiek dwa razy do tej samej wody nie wchodzi.Ale Panom widocznie brak koryta.Dyner to by jeszcze chciał by być Prezesem Stowarzyszenia Kamieniarzy Polskich chyba jeszcze tego mu brakuje.

  0
  0
 4. janek pisze:

  ARTYKÓŁ DAREMNY SMIECHU WARTE SOCHA Z DYNEREM ALE CYRK A MŁODY CO ON ZROBIŁ TYLKO DIETE BIERZE

  0
  0
 5. janek pisze:

  Ktos chyba miał oblot najprawdopodobnie bo cos takiego cieszko wymyslec .Rozumiem ze to zasługa Dynera i Zurka bo dobrze układa się współpraca ze starosta a Socha to już paranoja ze ma w tym zasługi a współprace to było widać na dożynkach w Hutkach miedzy starosta Smela a Zurkiem ,Dynerem i Bałdyga ito jest prawda przykład chodnik na Hutkach .Do widomości tego co to pisał chodnik przy 904 to porozumienie miedzy gmina a wojewódzkim zarządem dróg bo to droga wojewódzka .

  0
  0
 6. Kopamnia pisze:

  Przynajmniej dzięki nim będzie chodnik i droga

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Dzieki Panu Dynerowi. Pan Jerzy Socha nie jest radnym i nic dla gminy w chwili obecnej nie robi.

   0
   0
  • Kopamnia pisze:

   Co ty go tak nie lubisz?

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Ja go nie lubie? Ja pisze o nim prawde, w taki sposob jak wy piszecie o zurku. Nie lubicie go?

   0
   0
  • Jaki taki pisze:

   Jak można lubić chama i to w dodatku mściwego, nie znającego normalnych zasad zachowania się w miejscach publicznych, dał temu wiele razy przykład! Wstyd że takiego mamy wójta!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Widzisz ile w was nienawisci? Ku… obludnicy. Zal mi was bo tylko wam kasa gminna w glowie a ona nie wroci. Na Pana Soche nikt juz nie zaglosuje. Stracil swoja wiarygodnosc 3 lata temu.

   0
   0
 7. Lelowiak pisze:

  K…..a koledzy się znaleźli do koryta

  0
  0
 8. Jasio pisze:

  Nie wiem co Pan jara panie Gąsiorski ale ja też to chcę!! ????

  0
  0
 9. cisie pisze:

  Gasiorski dlaczego nie piszesz ze gmina otrzymala 270 tysiecy kasy od panstwa bo to boli jak mozna pochwalic Zurka tylko bzdury i klamstwa wypisujesz i obczerniasz czlowieka uczciwego

  0
  0
 10. Trener pisze:

  Pamiętam jak ruszyły dofinansowania z Unii w 2005 roku to nawet na gębę dawali do wniosków. Wystarczyło tylko rękę wyciągnąć. Potem się okazało że Polska nie jest e stanie wykorzystać tego. Zmieniono zasady i wniosek od tej pory musiał spełniać wszystkie warunki pod względem formalnym i merytorycznym. Zatem niech się Socha tak nie nadyma bo za jego czasów ślepemu bez ręki by kasę z Unii dali. Poza tym spójrzcie jak wyglądało pozyskanie środków z Unii przez ostatnie 3 lata kadencji poprzednika. Coś się wtedy zaczęło czy para z gwizdka zeszla?

  0
  0
 11. kopacz pisze:

  Zurek to tylko umie biadolic i opowiadać o trupach w szafie. Co do minionego okresu to w wielkim błędzie jesteś trener , wiele gmin nie pozyskało srodków z unii i nie było to na kiwnięcie ręką. Żal doope ściska , bo nie możecie nic konkretnego załatwić, tylko kogoś sponiewierać . Mściwośc i chamstwo to wasz oręż walki !!!!!

  0
  0
 12. Sedzia pisze:

  Agent pusty jesteś jak balon – nie wyrok tylko orzeczenie sądu! Ucz się ,jak chcesz już coś komentować!
  A u tego , co go tak bronisz to było wyciąganie kasy panstwa grube miliony ! Nic go nie oczyści, dla mnie to nie można takiej osobie dać w ręce publiczne pieniadze!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   A za to wyciaganie kasy dostal orzeczenie sadu? W dzienniku zachodnim jest wyraznie napisane “wyrok jest prawomocny”. A ty sedzia co, masz to orzeczenie / wyrok w szufladzie? To ty jestes naszym slynnym TW ze wiesz co tam napisali?W ogole co to za dyskusja, cala gmina.o tym wie i tyle. O zurku wiecie tylko wy, a skoro wiecie i nie zglosiliscie do prokuratury to popelniliscie przestepstwo. Miekkie faje jestescie, kupiliscie sobie szmatlawca i uprawiacie zbiorowy trolling.

   0
   0
 13. cisie pisze:

  dajcie spokoj niech pluja wyzywaja na Zurka a spotka ich to samo co PO PSL ta metoda daleko ni zajedziecie czas pogodzic sie ze stolkiem z korytem troche honoru i ambicji by wam sie przydalo dobrze wiemy kto i dlaczego tak opoluwa Wojta i tak jest Pan gora a Brat wiadomo jest spalony u ludzi nie pomoga przydupasy

  0
  0
 14. Calineczka pisze:

  Ja myślę że trzeba po prostu nie zauważać,pomijać milczeniem,bez komentarzy zostawiać wpisy tego chorego z nienawiści szczura podpisującego się TWAgent. On nie pisze na temat. Żaden. Każdy artykuł to dla niego okazja do kłamstw i obelg na poprzedniego wójta. Wiemy kto poprzedniego wójta “rozrabiał”,jeździł razem z kilkoma innymi i donosił gdzie się da!wiemy. A sąd wydał zakaz pełnienia funkcji publicznych przez 3 lata ZA OŚWIADCZENIE NIEPRAWDY w tzw.oświadczeniu lustracyjnym. Te trzy lata dawno minęły i nie wolno tego wciąż wywlekać. Dziwię się że Pan wójt nie poda tego do Sądu. Bo teraz to już jest zniesławienie.
  A jakoś nikomu innemu to nie przeszkadza tylko temu szczurowi.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   To nie jest znieslawienie tylko fakt ktory mial miesce. Ja sobie tego nie wymyslilem. To jest historia naszej gminy i kraju i o tym nie wolno zapominac. Sad? Oj pieknie wszyscy zostaniecie wywleczeni spod nickow, a zasady funkcjonowania tego portalu wyjasnione. Dla Twojej wiadomosci przeszkadza to wielu osoba wlacznie z obecnie rzadzacym Pis.

   0
   0
  • los pisze:

   Nie chowajmy pod dywan sprawy o przekrętach finansowych w wyniku których w latach 2000 skarb panstwa stracił grube miliony i czynny udział brała osoba, która obecnie decyduje o wydatkach z kasy gminnej. Jak można powierzyć takiej osobie rządzenie gminą?

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Masz na to dowody?

   0
   0
  • Anonim pisze:

   Przyjdzie czas na aferzystę z lat 2000r.
   A ty dalej tnij przygłupa!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Czlowieku, to co piszesz brzmi jak bełkot. Nic nir znalezli na niego to juz nie znajda. Wy i on to jedna rodzina, liczy sie tylko doic gmine.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).