Przy remizie OSP Wąsosz-Łaziec uruchomiono paczkomat

Na terenie remizy OSP Wąsosz-Łaziec uruchomiony został nowy paczkomat firmy Inpost.

Paczkomat jest czynny 24 godziny na dobę. Za jego pośrednictwem można odebrać i wysłać przesyłkę.

Paczkomat znajduje się w Wąsoszu przy ulicy Wąsosz 14.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).