Przetarg na termomodernizację ZS w Konopiskach!

Poprzedni Wójt – Jerzy Socha wpisał do Regionalnych Inwestycji Terytorialnych termomodernizację budynków użyteczności publicznej w Konopiskach (Szkoła Podstawowa wraz z salą gimnastyczną i łącznikiem). Jerzy Żurek nie usunął tej inwestycji z RIT-ów, dzięki temu Gmina Konopiska otrzymała dofinansowanie na ten cel.

Właśnie został ogłoszony przetarg na termomodernizację Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Konopiskach. Zakres robót obejmuje roboty termomodernizacyjne i modernizacyjne zewnętrzne związane z poprawą funkcjonalności przedmiotowego obiektu t. zn.: a) docieplenie ścian zewnętrznych wraz z kolorystyką elewacji, b) docieplenie stropu nad ostatnią kondygnacją budynku głównego szkoły, c) ocieplenie stropodachów budynków sali gimnastycznej i łącznika d) wykonanie izolacji pionowej ścian zagłębionych w gruncie, e) wymianę starej stolarki okiennej i drzwiowej oraz montaż nawiewników okiennych, f) wymianę wszystkich parapetów zewnętrznych, g) wymianę pozostałych obróbek blacharskich (wraz z rynnami i rurami spustowymi), h) montaż daszków systemowych nad wejściami do budynku, i) budowę opaski odwadniającej przy budynkach oraz częściową modernizację ciągów komunikacyjnych w ich obrębie, j) drobne roboty budowlane związane z remontem budynku (w tym malowanie dachu budynku głównego), k) zabezpieczenie obiektu do wysokości 3,0m środkiem chroniącym przed graffiti. i) przebudowa wewnętrznej instalacji c.o. polegająca na wymianie grzejników, armatury przygrzejnikowej i rurociągów, j) wykonanie robót elektrycznych związanych z termomodernizacją: zasilanie, rozdzielnie elektryczne, instalacja oświetleniowa, ochrona przeciw porażeniem prądem elektrycznym, instalacja odgromowa, montaż ogniw fotowoltaicznych.

Wartość zamówienia to kilka milionów złotych. Data zakończenia inwestycji planowana jest na koniec października 2017 roku. Wykonawcę robót powinniśmy poznać jeszcze w tym miesiącu.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

10 odpowiedzi na “Przetarg na termomodernizację ZS w Konopiskach!”

 1. z hutek pisze:

  Ale ten poprzedni wójt to gość. Taki dobry gospodarz a ludzie odsuneli go od władzy. Panie Gąsiorski ten tekst tak śmierdzi propaganda że chyba tylko byłby w stanie przekonać kogoś kto przyleciał do Konopisk z księżyca, ludzie już tych bredni nie lykaja. To że poprzednik wpisał nie znaczy że musiały zostać zrealizowane te inwestycje. Nie wszystko Co się wpisze jest realizowane ( jeśli tak wpiszmy kosmodrom na Aleksandrii albo na Cisiu). To wójt żurek walczył o tą kasę i dzięki niemu wszystko się wydarzy!!! brawo Żurek!!:)

  0
  0
  • agniecha pisze:

   z czego się debilu śmiejesz, co w tym tekście jest nieprawdą.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Napisałem że jest nieprawdziwy!? Wytłumaczył jak jest nieprecyzyjny. Tak naprawdę napisany w 1/4. Czy to artykuł sponsorowany? Czy portal jest sponsorowany?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A debila szukaj w domu!!!

   0
   0
  • Xxx pisze:

   Sponsorowane są tylko wpisy z hutek. Nieważne co i jak, ale ma za zadanie opluwanie, fałszowanie informacji. Ciekawe co żurek temu żużlowi obiecał?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Redaktor do tej pory nie odpisal czy portal bądź artykuł są sponsorowane więc ludzie mogą snuć domysły.

   0
   0
 2. z hutek pisze:

  A tak pozatym mi się przypomniało. Szkoda że poprzedni wójt wyciąl z budżetu termomodernizacje Osp w Konopiskach. Taki z niego gospodarz był,. Ważne że mu z koryta starczyło na podniesienie sobie pensji do 150 0000.

  0
  0
  • Strazak pisze:

   Termomodernizacja Osp Konopiska w ramach Rit wyciął wojt żurek. Teraz żurek meczy się żeby wyjść z twarzą i zakończyć mdernizacje. Nie chciało się skorzystać z rit-u i za 15 % wartości zadania zrobić modernizację wraz z wymianą c.o. I kotłowni oraz pompami ciepła. Idiota z hutek chce starym zwyczajem przekręcić fakty. Takich debili mało.sie spotyka.i maja jeszcze czelność być wójtem gminy. Tragedia!!!!!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Z tego co widac to termomodernizacje zrobił Żurek. Nie pisz bredni. Wystarczy znać jakiegoś strażaka żeby wiedzieć dlaczego poprzednia władza nie zrobiła tej inwestycji!!! Nie na rękę było przed wyborami. To świadczy że najważniejsze było koryto a nie dobro ludzi. W polityków się kur…wa bawcie, a sianem pachnie?:) Wy myślicie że jak poprzednik który bezmyślnie działając zadluzyl gminę na 16 mln wpisał coś.w Rit to wszystko zrobią??? Nie mamy Prlu i czasów sbecji, obudź się. Strażak, ludzie tych herezji nie kupią! Mógł wpisać budowę kosmodromu u siebie przed domem za 5 procent. Ludzie go rozliczyli z tych procentów.

   0
   0
 3. Ona pisze:

  Ten od okien przyleciał z Rekszowic i wypisuje wg schematu swoje kłamstwa. Ja i wiele moich znajomych znamy jaki z ciebie jest fizol! To co wypisujesz nadaje się tylko do kosza! Zastanów się człowieku nad swoją przyszłością, bo u nas jesteś skończony ! Na czyje zlecenie takie brednie wypisujesz! Jako kandydat zapomnij o wyborze twojej osoby na wójta! Jesteś śmieciem! PO już się na tobie poznała!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).