Przetarg na budowę Domu Sołeckiego w Hutkach został unieważniony

Nie udało się wyłonić wykonawcy budowy Domu Sołeckiego w Hutkach. Gmina na ten cel chciała przeznaczyć 550 000 zł.

Do przetargu przystąpiło dziewięć firm. Najtańsza oferta firmy Miedziński Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. wyniosła 565 796,59 zł.

Z uwagi na brak dodatkowych środków na ten cel, przetarg unieważniono.

Przypominam, że gmina zamierza wybudować dom sołecki w Hutkach na działce przy OSP Hutki.

Przedmiotowa inwestycja zakłada budowę Sali sołeckiej wraz z mediami oraz wykonaniem utwardzonego wjazdu wraz z dojściem do budynku.

Budynek jest budynkiem parterowym, niepodpiwniczonym, wykonanym w konstrukcji szkieletowej na płycie żelbetowej, z dachem dwuspadowym, o kącie nachylenia połaci dachowych ok. 30◦, kryty blachodachówką, o zwartej bryle budynku.

Zakres robót obejmuje m.in.:
– roboty ziemne,
– roboty związane z wykonaniem płyty fundamentowej,
– montaż elementów prefabrykowanych wraz ze stolarką okienną i drzwiową oraz ociepleniem,
– montaż komina prefabrykowanego,
– montaż wiązarów dachowych,
– pokrycia dachowe i obróbki blacharskie,
– roboty tynkarskie i malarskie na elewacji,
– roboty instalacyjne wewnątrz budynku,
– prace wykończeniowe wewnątrz.

Charakterystyka budynku:
Wymiary zewnętrzne budynku :
 Powierzchnia zabudowy 109,45 m2
 Powierzchnia użytkowa 92,6 m2
 Kubatura budynku 670,00 m3

 Wysokość 5,55 m
 Długość 13,68 m
 Szerokość 8,00 m
 Liczba kondygnacji 1

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Przetarg na budowę Domu Sołeckiego w Hutkach został unieważniony”

 1. Obywatel pisze:

  Na cholerę taki duży Dom Sołecki w Hutkach, czyżby tak poszerzyło się KGW pod wodzą Edziowej żony ?
  Może to taka wzmożona działalność nowej sołtys, wraz z mężem strażakiem, żeby wznowić “Miód-Malinę” w nowym miejscu ?
  A może to zwyczajne działania przedwyborcze Bałdygi, żeby kupić głosy wyborcze, pokazać jak to on dba o wieś, tfu.
  Trzęsą mu się portki że przegra i nie będzie radnym, więc nie będzie trząsł gminą i skończą się interesy, daj Bóg.
  Może pół miliona wystarczyłoby Miedzińskiemu, ale gdy doliczył “odstępne” 10 % i doliczył podatek od tego, to brakło, póki co interes upadł, oficjalnie, poczekajmy, zobaczymy, a wybory coraz bliżej.
  “Złom” wyprowadza się już z Hutek i to ostatni biznes jaki może gmina (wiadomo kto) zrobić w Hutkach, a może by tak zamiast Domu Sołeckiego zlewnię ścieków komunalnych, akurat naprzeciwko jest Inwestor od tych tematów.

  13
  5
 2. Nowa pisze:

  A Ty biedny podatniku płać za ten cały rozgarbiarz, oby tylko jeszcze rok….

  13
  0
 3. Waga pisze:

  W Konopiskach rujnuje się a w Hutkach buduje się.
  Popis mądrości wladzy.

  10
  0
 4. Z Hutek pisze:

  Dom Solecki w Hutkach potrzebny taki z którego skorzystają wszyscy mieszkańcy Sam dom ok. 92 M2 nie zachwyca swoją wielkością koszty budowy zachwycają wielkością W Rekszowicach jest do sprzedaży cały dom z poddaszem i placem po remoncie za ok 360 tys może trzeba kupić dom do remontu z podwórzem w Hutkach i może będzie taniej no i teren neutralny Strażacy niechętni się dzielić jak remizę przywłaszczyli to i wszystko wokol

  6
  0
  • Obywatel pisze:

   Jacy wszyscy ! Będą korzystać tylko ci, którzy kłaniają się nisko Bałdygom, obojgu, służą wprost, tak jak strażacy, więc po co duży dom, jeszcze odkupywać od prywatne osoby, gdzie nie da się nic uskubać dla siebie ?
   No ludzie, toż to niebezpieczne dawać taki przykład innym, że można inaczej, bez brania w łapę, na lewo, biznes musi się kręcić.
   No chyba że mieszkańcy Hutek zrobią się mądrzejsi, odważniejsi i przestaną wybierać tych którzy od lat trzęsą naszą wsią (wróciło już “po staremu” w remizie OSP), może dosyć się już nachapał ten radny.

   8
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).