Przemysław Dziubiński najlepszym tenisistą

Przemysław Dziubiński wygrał turniej tenisa ziemnego w ramach XVI Dni Gminy Konopiska 2017. W zawodach wystartowało tylko sześciu zawodników.

klasyfikacja:
1. Przemysław Dziubiński
2. Marcin Grajoszek
3. Piotr Szczerbak
4. Tomasz Kupczyk
5. Włodzimierz Kuśmierski
6. Kamil JanikKategorie:

2 odpowiedzi na “Przemysław Dziubiński najlepszym tenisistą”

 1. Izolbu pisze:

  brawo Przemo

  0
  0
 2. Łukasz pisze:

  Barwo Przemku ! Świetna robota :) Gtatulacje

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).