Przed wyborami w jednym z domów jednorodzinnych zamieszkało nagle 21 osób!

Kolejne ciekawostki wyborcze w gminie Konopiska. Przed pierwszą turą wyborów, w domu dwóch kandydatów na radnych z jednego komitetu, zaczęły się masowe meldunki, by przenieść do gminy Konopiska swoje prawa wyborcze. I tak w jednym z domów w Aleksandrii nagle “zamieszkało” 21. osób, a w Kopalni pod tym samym adresem 18.

Co ciekawe, nie pomogło to tym kandydatom zostać radnymi, ale głosy zostały oddane.

Osobą odpowiedzialną za sprawdzenie (wydającą decyzję), czy rzeczywiście tyle osób mieszka w jednym domu jednorodzinnym, jest Wójt.

Wnioski wyciągnijcie sami..

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

37 odpowiedzi na “Przed wyborami w jednym z domów jednorodzinnych zamieszkało nagle 21 osób!”

 1. Obserwator pisze:

  Przecież on całą swoją kampanię oparł na brudnych, wstrętnych, na granicy prawa argumentach. Wcale mnie to nie dziwi. Ale widać wielu się to podoba…

  28
  10
 2. Obserwator pisze:

  Pan z ksero też przepisywał mieszkańców.Tak więc uczciwie tych wyborów nie wygrał.

  25
  19
 3. Paweł Nowak pisze:

  zobaczymy ile w najbliższym czasie ubędzie nam mieszkańców zjeby i oszuści !!!!!

  28
  7
 4. edek pisze:

  Myślę że za śmieci też jest deklaracja złożona na tyle osób .Jest to zwyczajne oszustwo powinno się udostępnić nazwiska kandydatów do wiadomości publicznej .Zastanawiam się jak można mieć zaufanie do takiej osoby ,która startując na radnego bądź wójta powinna w rzetelny uczciwy sposób zabiegać o poparcie mieszkańców posuwa się do takiej metody Wstyd.

  48
  4
  • Glonojad pisze:

   To nie wstyd. To pazerność na pieniądze. W jednej z wiosek z naszej gminy ludzie pozapisywali na głosowanie prawie 100letnie osoby ktore nie widzą nie słyszą i i nie mówią. Aby tylko oddac głos na kobite z pisu. Dramat.

   13
   5
 5. Cotywiesz pisze:

  Dziecko, w dupie byłaś i gówno widziałaś

  3
  22
  • Wyborca pisze:

   “Cotywiesz’ skoro tak piszesz to widocznie tam byłeś i sam wiesz z swojego doświadczenia jak tam jest .

   13
   2
 6. ech pisze:

  To przed II turą Małe Konopiska przestaną być takie małe :)

  18
  7
 7. Filip pisze:

  A deklaracje śmieciowe złożyli na te osoby

  21
  1
 8. Mari pisze:

  Czy nikt nie widzi tego że obecny wójt zamiast promować siebie, w nieuczciwy sposób oczernia kontrkandydata przypisuje sobie zasługi poprzedniego wójta organizuje jakieś spotkania przy ciasteczku i promuje nie swoj plan na rozwój gminy tylko wójta Sochy!czy wy mieszkańcy gminy naprawdę laszczycie się na takie zagrania??rozliczcie uczciwie zasługi obecnego i poprzedniego Wójta, UCZCIWIE ,zasiegnijcie informacji i zaglosujcie na tego kto będzie dobrze gospodarowac i reprezentować gminę…bo narazie jest wstyd i żenada!!

  37
  15
 9. Wyborca pisze:

  To jedno wielkie oszustwo. Ci kandydaci rozumiem, że od Żurka?

  25
  8
 10. z centrum Konopisk pisze:

  Czy Pan Zurek moze nam odpowiedziec dlaczego 21 osób w Aleksandrii i 18 osób w Kopalni zameldowało sie sie pod jednym numerem posesji. Prawdopodobnie ze spisu wyborców wynika, że były to osoby związane z kandydatami na radnych z kww Moja Mała Ojczyzna,z ktorego Żurek startuje na wójta. Panie Żurek jest pan osobą zaufania pulicznego, wydaje pan decyzje administracyjne. Czy to prawda, że to pańscy koledzy takie szwingle robią w naszej gminie? Czy to pan wydawał decyzje w sprawie ich zameldowania? Dla mnie mieszkańca jest kuriozum aby w takie sprawy zamieszana była osoba stojąca na strazy prawa.

  29
  8
  • Ptyś pisze:

   To w stylu Żurka!on inaczej nie potrafi!no,ale tylu ludziom widocznie się to podoba?bo na niego głosowali.

   16
   7
 11. ja pisze:

  A czemu tak wierzycie w to co pisze na tej swojej stronie niech dowody na to pokarze

  14
  18
  • wyborca pisze:

   Dokumentem jest sporządzona lista wyborców, na koncu której dopisane sa te osoby. Smierdząca sprawa.Wójt Żurek wydawał decyzje o zameldowaniu tych osób?. Panie Żurek czy pan je wydawał, trochę honoru, odwagi i prawdy? Nie potrafi Pan od kilku dni odpowiedziec!

   8
   2
 12. Andrzej Bednarski pisze:

  A może zamiast zasłaniać się pseudonimem zaczniecie się przedstawiać z imienia i nazwiska, może wtedy przestaniecie pisać bluzgi i głupoty i obrażanie drugiej osoby, też nie pochwalam takich praktyk jak dopisywanie się nagle do danej miejscowości ale skoro prawo to dopuszcza. Pozdrawiam

  6
  7
  • Cezar pisze:

   “Skoro prawo dopuszcza”-prawo nie dopuszcza kantów!Prawo mówi o takim zakamuflowanym działaniu krótko:”oszustwo” lub “nadużycie stanowiska”lub”przekroczenie uprawnień” i wcześniej czy później ktoś za to odpowie,nawet wójt/kimkolwiek by nie był/ponieważ nie ma świętych krów w przekrętach!Wypisywanie natomiast głupot pod nazwiskiem czy pod nickiem pozostaje głupotą,z tą różnicą,że w pierwszym przypadku znaną z nazwiska!

   6
   0
 13. edek pisze:

  Pan Żurek jest jak kret ryje nory kanałem internetowym przez rozsyłanie wiadomości o błędach kontrkandydata ,szkoda ze nie widzi swoich….. i jakich metod używa aby tylko wygrać . Na swoim profilu Pan Bałdyga napisał aby glosować na P Żurka to i Hutki i Rększowice będą miały dokończenie założonych celów, a ja się pytam co z innymi miejscowościami ?dla czego mieszkańcy nie pytają jakie ma plany ….bo prócz plakatów z hasłem dalej nie ulegam wpływom to żadnych konkretów co zamierza zrobić i gdzie nic nie ma .Staram się obiektywnie spojrzeć na przyszłych kandydatów ale jak można to zrobić skoro kampania przedwyborcza to tylko oczernianie a nie konkrety mam wrażenie ze tu nie chodzi o dobro całej gminy tylko poszczególnych miejscowości i jeszcze jeden cel jak zgnoić Sochę, a czy to o to powinno chodzić ……….A czy dalej nie ulegam wpływom to tez tyczy się P. Dynera ,Bałdygi ,Jończyka itd ……

  22
  4
  • Wyborca pisze:

   Pan Żurek DBA TYLKO O SWOICH reszta na marginesie ,muszą zadowolić się resztkami .Biały domek remontuje co pijaki i bezrobotni mieszkają ,za pieniądze z gminy mieli dbać o porządek w gminie ale po co lepiej przesiadywać winko i piwko pić ,gmina zapłaci .

   15
   2
  • Z rynku pisze:

   Czy to firma bzieickiego robiła rynny na dachu? teraz wiemy dlaczego reklamuje sie w gazecie konopiska.pl . takich numerów wtej gminie nigdy nie było. Tysiące złotych kosztuje gazeta opisująca przewodniczącego i wójta jacy to oni są dobrzy. Proste jak budowa cepa jest przepływ zapłatyza gazete z gminnych pieniedzy. To się nadaje do kontroli slużb dochodzeniowych .

   12
   5
 14. Obserwator pisze:

  No właśnie. Czy to pierwsza tura wyborów czy druga pan Żurek prowadzi swoją brudną kampanie wyborczą tylko w jeden i ten sam sposób!
  Nie chwali sie co zrobił dla gminy, ile pozyskał środków, co się poprawiło za jego kadencji, nie mówi co chce zrobić jeśli go wybiorą, tylko ….cały czas wypisuje paszkwile na poprzedniego wójta gminy Pana Sochę.
  Czy ten pan prowadzi kampanię wyborczą na wójta gminy czy kampanię nienawiści wobec Pana Sochy? Bo jakoś dziwnie mi się wydaje, że jednak to drugie….
  A najdziwniejsze, że tak wielu ludziom, patrząc na wyniki pierwszej tury głosowania, podoba się jego nienawiść i wstrętna kampania wobec kontrkandydata. Czyżby byli tacy sami jak on?
  Jakoś nie znajduję w żadnych wpisach żadnego z pozostałych kandydatów takiej zajadłej chęci umniejszenia zasług poprzedniego wójta, negowania wszystkiego i wszystkich z poprzedniej ekipy, choć Aleksandria jak zawsze gra nieuczciwie na dwa fronty?
  Ludzie, zastanówcie się co sobie chcecie zgotować?
  A już nie mówię osoby wierzące…”szanuj bliźniego swego…” czy “nie czyń drugiemu…”.

  19
  4
 15. zkopalni pisze:

  Panie Przewodniczący Edwardzie! Proszę nam podpowiedzieć, w którym domu w Kopalni zmieści się prawie 20 osób?Pan jest twarzą praworządności w naszej gminie.Mamy prawo wqiedzieć, czy wynik wyborów na wójta i radnego z naszej mioejscowości nie został zmanipulowany.Proszę zająć stanowisko w tej bulwersujacej sprawie lub zaprzeczyć.

  28
  4
 16. zkopalni pisze:

  Co w “darmowych ” gazetach może być napisane? Czy pojawiły się jakieś nowe? Chyba już nikt nikogo nie obraża?

  8
  3
  • Wąsowiak pisze:

   Tam nie było nic obraźliwego. Prawda jeśli dla kogoś jest obraźliwa tzn ze nie jest dobrze z daną osoba. Ciekawe co by Juras powiedział gdyby mu ktoś zwedzil ten portal, przykro by mu bylo

   6
   11
 17. Wyborca pisze:

  Jeżeli wójt Jerzy Żurek uwzględnia tylko Hutki i Rększowice w swoich planach to reszta miejscowości powinna poprzeć kandydaturę na wójta Jerzego Sochę i na to liczę .

  27
  12
 18. z aleksandrii pisze:

  Wójt chciał wydymać kandydatów na radnych z aleksandri i kopalni wrzucając ze swojego komitetu wyborczego, ludzi którzy nie mieszkają tam. Wójt wydał decyzje o zameldowaniu dla nowych mieszkanców w liczbie 21 w aleksandri i 18 w kopalni, zameldowanych pod jednym dachem w aleksandri i w kopalni.Ten człowiek zamiast oglądać słonce w kratke za przekręty w Techmecie Mertalzbyt decyduje o naszych pieniądzach w gminie. To super specjalista od interesików. Wykonawcy inwestycji nie chca w gmine robic, bo wójt każe sobie słono płacic. Dzieciom pokupił nowe mercedesy za grube pieniądze. Ludzie obudźcie sie i pogoncie tego zbira. Chce wygrac następną kadencje i gmine puscic z torbami.

  37
  8
 19. Zawiedziony pisze:

  Panie Żurek od kilku dni chowa pan GŁOWĘ w piasek , nie potrafiąc odpowiedzieć na licznie zadawane pytanie, jak to sie stało, że z panskiego komitetu wyborczego wyborców Moja Mała Ojczyzna dwóch kandydatów na radnych pomeldowało w kopalni 18 osób i w aleksandrii 21 osób za pana zgodą. Dla mnie jest pan niewiarygodnym urzędnikiem sprawującym funkcję wójta. Nie dośc że z pana komitetu Moja Mała Ojczyzna, to jest wielce prawdopodobne , że wydał pan w tej sprawie decyzje. Czy chcemy takiego WÓJTA, który na swojego przeciwnika wylewa stos nieprawdziwych zarzutów, kłamstw, w rzeczywistości okazuje sie że jest PAN100 razy gorszy. NIE GŁOSUJĘ NA ŻURKA!!!!!!!!!!!!!!!!

  25
  4
 20. Sprawiedliwy pisze:

  Wójt zakładając kww Moja Mala Ojczyzna chciał zakryć swoją przeszłość związana z PO! Nauczony krętactw, dziwnych interesów chciał zarządzać dalej nasza gmina! Wyszła sprawa z lewymi mieszkańcami w celu pozyskania radnych! To tylko wierzchołek góry lodowej na co mógł nas mieszkańców gminy konopiska narazić obecny włodarz. Takie rzeczy powinny być natychmiast wyjaśnione! Od tygodnia dopytywujemy się Pana wójta i zero odpowiedzi!
  NIE MAM OCHOTY GŁOSOWAC na TAK NIEWIARYGODNĄ OSOBĘ!!!!!!!

  30
  6
 21. Cezar pisze:

  Nagłośnioną sprawą “nadmeldowania”osób winien zająć się Komisarz Wyborczy i złożyć stosowne zawiadomienie do prokuratury w normalnym trybie.Jest też tryb wyborczy i tu rozstrzygnięcia musiałyby nastąpić błyskawicznie/do piątku/więc nie ma na co czekać tylko działać i oszustów zdemaskować!

  13
  1
 22. Cezar pisze:

  Pisałem już o tym ale powtórzę raz jeszcze.
  Obaj kandydaci/startujący w 2 turze wyborów 2018/mieli swoje szanse,które dali im wyborcy.Wystarczy teraz porównać jak zmieniła się gmina/ale cała a nie tylko pojedyncza miejscowość/ za rządów Sochy i jak za rządów Żurka.Każdy zdroworozsądkowy odpowiedź zna i będzie wiedział jak zagłosować.Wszelkie inne kwestie poza gminnymi,”gospodarskimi”są bez znaczenia w odniesieniu do korzyści jakie ludzie dostali w efekcie właściwego zarządzania gminą!Do oceny kandydatów można się również podeprzeć opiniami innych,którzy wybierali Wójta Konopisk Wójtem Roku.Niektórzy pamiętają a inni niech pogmerają w necie i sprawdzą wyniki tego ogólnopolskiego plebiscytu w 2008r.Dla leniwych podam,że to Jerzy ale nie z końca alfabetu!

  14
  3
 23. heheh pisze:

  NIech wygra lepszy

  3
  0
 24. heheh pisze:

  04.11 będzie już wszystko wiadome

  1
  1
 25. heheh pisze:

  Ciągły brak zgody

  1
  1
 26. heheh pisze:

  Czy to prawda że kiedyś wójt Ż był z-cą wójta S?

  1
  0
 27. heheh pisze:

  Jeśli tak było jak słyszałem to dlaczego ich drogi się rozeszły?

  0
  1
  • Pinokio pisze:

   był, był. tylko nic nie robił tylko jeździł w delegacje i załatwiał swoje sprawy rodzinne, kupował działki. Nie wiem o co im poszło ale żadnej wyręki to Socha z niego nie miał.

   5
   4
  • urząd pisze:

   Teraz też nic z niego nie ma. Dużo, dużo jąkania a efektów jak nie było to nie ma, może za wyjatkiem swoich interesów.

   5
   4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).