Przed Koncertem Noworocznym

Trwają gorączkowe przygotowania do jutrzejszego Koncertu Noworocznego.

Scena już gotowa, w pocie czoła uwijają sie dzwiękowcy i oświetleniowcy.

Dzisiaj też odbędzie się próba generalna naszej orkiestry.

Ważna informacja

W związku z organizacją Koncertu Noworocznego w dniu 24 stycznia 2016r. (niedziela) organizatorzy informują, że ogólnodostępne miejsca parkingowe będą: przy Kościele Parafialnym w Konopiskach, przy Urzędzie Gminy oraz na pozostałych parkingach w centrum Konopisk. Dla zaproszonych gości miejsca parkingowe będą dostępne wzdłuż ul. Księżycowej, przy Hali Sportowej w Konopiskach – wjazd od ul. SportowejKategorie:

Jedna odpowiedź do “Przed Koncertem Noworocznym”

  1. Andrzej pisze:

    Będzie wspaniały koncert.

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).