Przebudują drogę w Łaźcu za 519 tys. zł

Zakład Robót Drogowo Budowlanych Rafał Tomala z Wręczycy Wielkiej wygrał przetarg na przebudowę drogi gminnej 628051S ul. Źródlana w Konopiskach i drogi w Łaźcu. Tomala zaoferował najniższą cenę w wysokości 519 941.57 zł.

Remont tej drogi zostanie ukończony, wg planów, do 14 grudnia 2017 roku.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Przebudują drogę w Łaźcu za 519 tys. zł”

  1. Z działek pisze:

    Czy ta droga bedzie wykonana do ul. Częstochowskiej?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).