“Promyk” ma zmienić lokalizację. Rodzice protestują!

Wójt Jerzy Żurek miał wydać decyzję, której konsekwencją miała być zmiana miejsca prowadzenia placówki Wsparcia Dziennego Promyk. Placówka ma zostać przeniesiona z budynku w Hali Sportowej w Konopiskach do budynku, w którym znajduje się KGW w Korzonku.

Budynek w Korzonku nie jest przystosowany do pomieszczenia tego rodzaju placówki.

Rodzice dzieci uczęszczających do Promyka skierowali w tej sprawie petycję do wójta.

Według rodziców, w miejsce “Promyka” jest już obiecane firmie komercyjnie zajmującej się rehabilitacją.

Sprawa jest w toku.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na ““Promyk” ma zmienić lokalizację. Rodzice protestują!”

 1. małolat pisze:

  A miało być tak anielsko , wspaniale. A wyszło obiecanki cacanki a głupiemu radość. Żurowi zapomniało się kto na niego głosował, a teraz dziękuje, ważne że on duużo zarabia, reszta na korzonek. Smutne lecz prawdziwe.

  15
  0
  • Andrzej pisze:

   Ale głupota, czyli dzieciaki z Kopalni, Aleksandrii mają się przesiadać bóg wie jak, żeby się dostać na Korzonek? Czyli pewnie przestaną w ogóle jeździć. Połowa dzieciaków z Konopisk pewnie też odpadnie. Ale czego innego można się spodziewać po Zalewajce.

   8
   0
 2. Olek pisze:

  Widocznie zalewajka robi świetny interes dla siebie a dzieci , cóż one mu tylko przeszkadzają.

  7
  0
 3. Rodzic pisze:

  Wójt Żur wywindował sobie pensje sięgającą prawie 20 tys. złotych miesięcznie, a pieniądze mają pochodzić z naszych podatków i opłat. Widocznie brakuje mu na pensję bo chce nasze dzieci wyrzucić z hali i przenieść na peryferie gminy do Korzonka.W hali ma być prywatna firma i zarabiać. Draństwo w biały dzień. I to ma być pomoc rodzinom w wychowaniu dzieci? Takie rzeczy mogą być tylko w Konopiskach.

  8
  0
 4. Glonojad pisze:

  Ostatni to drań co żeruje na chorych i na dzieciach.

  8
  0
 5. Obywatel pisze:

  Tylko patrzeć jak pokaże się komentarz, “takiegośta wybrali to macie”, znowu będzie wina tych z Hutek i Rększowic.
  Obecny wójt wie że może doić tę gminę tylko do końca kadencji, więc to robi, pomaga mu w tym przewodniczący, który też ma dni policzone, zwłaszcza w Hutkach.
  Wszystko to robione jest po to aby przykryć bieżące interesy które jeszcze chcą ukręcić.
  Wybory za 1,5 roku, ale już jest siana propaganda, że obaj wystartują, choćby po to aby namieszać, wiedząc że przegrają.
  Po cichu wystawią swoich, aby z tylnego siedzenia dalej kroić kasę na gminie którą zawładnęli.

  4
  0
  • robokoops pisze:

   Żurek ma drugą kadencję, a przy obecnym stanie prawnym nie może sprawować funkcji trzecią kadencję.
   A na hali jest tak mało pomieszczeń ?!?

   0
   0
 6. Wściekły pisze:

  Orkiestrę już wyrzucił😡 to się nie mieści w głowie co ten Pan i Pani wyrabiają. Dwie taczki i wypad z Gminy😡😡

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).