Promocja za ponad 5 tys. zł

5412 zł kosztowała Mieszkańców Gminy Konopiska m.in. promocja Wójta Jerzego Żurka w Kronikach Gmin Jurajskich w TVP3 Katowice. Gmina za tę “promocję” zapłaciła ze swojego budżetu. Co ciekawe, osobą do kontaktu ze strony Urzędu, był rzecznik Janusz Jończyk.

Poniżej przedstawiam umowę zawartą z TVP3 Katowice.

PAWEŁ GĄSIORSKI

umowa-tvp3 umowa-tvp3a umowa-tvp3b umowa-tvp3cKategorie:

3 odpowiedzi na “Promocja za ponad 5 tys. zł”

 1. Jacek Wygwirzek pisze:

  Tak się bawi za nasze…

  0
  0
 2. Koleś pisze:

  Wójtowi dobrze wychodzi tylko jedno -wydawanie naszych pieniędzy z kasy podatników! Dobrze ,że ten gościu jest pierwszą i zarazem ostatnia kadencję wójtem Konopisk!!!

  0
  0
 3. Adam pisze:

  Cicha umowa między wójtem a rzecznikiem. Za promocję wójta za nasze pieniądze w TVP rzecznik jest sowicie wynagradzany! I tak ręka rękę myje, a my podatnicy jesteśmy tylko do płacenia podatków na zachcianki wójta! Tragedia w tej gminie się dzieje!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).