Projekt planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Konopiska

Od 9 do 13 października na terenie gminy Konopiska odbywać się będą konsultacje społeczne w sprawie projektu planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Konopiska.

Konsultacje będą przeprowadzone w formie pisemnej, poprzez wypełnienie i podpisanie formularza (TUTAJ).

Wypełniony formularz można złożyć w kancelarii urzędu w dniach i godzinach urzędowania, przesłać drogą pocztową na adres Urzędu Gminy (ul. Lipowa 5, 42-274 Konopiska) lub w formie elektronicznej na adres do doręczeń elektronicznych urzędu (skrzynkę ePUAP) opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym.

Z projektem planu można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Projekt planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Konopiska”

  1. Krzysiek pisze:

    Urząd to niech się zabierze do kontroli pieców i tego czym ludzie palą i kar, a nie każą dzwonić nam na policję… Jak się zacznie sezon grzewczy to po 15.00 smród z kominów w całej gminie, a do obowiązków wójta należy dbanie o środowisko i nasze zdrowie!!!

    8
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).