Programowanie dla dzieci w Konopiskach

Od 24 stycznia do 27 stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Konopiskach odbywać się będą zajęcia z podstawy programowania dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.

Na zajęciach dzieci nauczą się programować roboty, zagrają w grę edukacyjną Scottie Go! oraz będą korzystać z aplikacji Scratch. Zapisy pod numerem telefonu 34 328 37 64, oraz w Bibliotece.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).