Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi

15 000 zł gmina Konopiska przeznaczy na program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy. Odławianiem zwierząt zajmie się prywatna firma z Olesna, natomiast całodobowej pomocy weterynaryjnej zwierzętom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, których właścicieli nie ustalono, udzieli Gabinet Weterynaryjny “Cztery Łapy” z siedzibą w Aleksandrii I.

Poniżej uchwała w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi”

  1. Izolbu pisze:

    najwiecej ich jest przed wakacjami

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).