Program ferii zimowych w gminie Konopiska

Ferie z gminą? Czemu nie! Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach przygotowało program zajęć z dziećmi przez cały okres przerwy od szkoły. Zajęcia będą prowadzone na terenie gminy od 16 stycznia od 27 stycznia.

Poniżej program ferii zimowych.

PAWEŁ GĄSIORSKI

ferie2017 ferie20171 ferie20172 ferie20173 ferie20174 ferie20175 ferie20176Kategorie:

3 odpowiedzi na “Program ferii zimowych w gminie Konopiska”

 1. ObcyNieznajomy pisze:

  Kto robił ten program, dziecko z 3 klasy podstawówki na lekcji informatyki?

  0
  0
 2. tiks24 pisze:

  Dlaczego nie ma nic dla rodziców? Czy im się nic od życia nie należy?! Mają siedzieć niepotrzebni w zimnych domach z utęsknieniem oczekując powrotu dzieciaków?!… dlaczego?… taka marginalizacja prowadzi prosto do nałogów! bo cóż robić podczas ferii jeśli nie stać kogoś na wyjazd do Korbielowa lub Cortina d’ampezzo…..?Nie idźcie tą drogą Gmino!

  0
  0
 3. Web Hosting pisze:

  WГ“JT GMINY KONOPISKA, PRZEDKЕЃADA DO PUBLICZNEJ WIADOMOЕљCI SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROGRAMU WSPГ“ЕЃPRACY GMINY KONOPISKA Z ORGANIZACJAMI POZARZД„DOWYMI ORAZ PODMIOTAMI PROWADZД„CYMI DZIAЕЃALNOЕљД† POЕ»YTKU PUBLICZNEGO ZA ROK 2016.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).