Program 500+ w Konopiskach

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach informuje, że od dnia 1 kwietnia 2016r. w Dziale Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego przyjmowane będą wnioski o ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego.

Od dnia 22 marca 2016r. w siedzibie GOPS wydawane będą druki wniosku o ustalenie prawa do w/w. świadczenia. Linki do wzorów wniosków w wersji elektronicznej zamieszczone są pod niniejszą informacją.
Wniosek o świadczenie wychowawcze można również złożyć za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz przez internet. E-wniosek o świadczenie wychowawcze będzie można złożyć za pomocą portalu empatia.mrpips.gov.pl, PUE ZUS, ePUAP oraz bankowości elektronicznej (usługę tą oferują następujące banki: Alior Bank SA, Bank BPH SA, Bank Handlowy w Warszawie SA, Bank Millennium SA, Bank Pekao SA, Bank Pocztowy SA, Bank Polskiej Spółdzielczości SA, Bank Zachodni WBK SA, FM Bank PBP SA (Smart Bank), ING Bank Śląski SA, mBank SA, PKO Bank Polski SA, Raiffeisen Bank Polska SA, SGB-Bank SA, Bank Ochrony Środowiska SA, Getin Noble Bank SA, Deutsche Bank SA, Credit Agricole Bank Polska SA).

Szczegółową instrukcję dotycząca składania wniosków przez internet można znaleźć na stronie http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/rodzina-500-plus/jak-zlozyc-wniosek-o-rodzina-500-plus-on-line/ .

http://www.konopiska.pl/urzad/aktualnosci/idn:973Kategorie:

5 odpowiedzi na “Program 500+ w Konopiskach”

 1. Edziu pisze:

  chcieliscie PISU to teraz macie!!! Bedziemy splacac wasze długi przez dziesiątki lat !!!

  0
  0
 2. mieszkanka pisze:

  Ale sprawiedliwość w tej gminie tragedia jeśli chodzi o 500 plus jak to możliwe że te rodziny które mają po dwoje dzieci lub więcej składały wnioski równo z rodzinami które mają po jednym dziecku chodzi mniej więcej o dochód.Czyli 1kwietnia i te rodziny dostały za kwiecień a dokładnie 28 kwietnia i już zostały wypłacone 13 maja dostaliście 2 raz a te rodziny z jednym dzieckiem nic składając w jednym dniu .

  0
  1
  • mieszkanka pisze:

   Ja składałam wniosek na dwoje dzieci 4.4 i do tej pory nawet decyzji nie dostałam a co tu mówić o pieniądzach w pierwszej kolejności idą znajomości a szaraki na samym końcu!!!

   0
   0
 3. mieszkanka pisze:

  A żeby pani wiedźiala znajomości to podstawa w naszej gminie i niestety brak słów moja znajoma składała 4 kwoetnia dostala ma 2 dzieci 1000 zl juz 28 kwirtnia dzwoniła do mnie wczoraj pytać się czy dostałam mówię że nie a ona zaskoczona bo ona drugie tysiąc wzięła 13 maja i jaka tu sprawiedliwość gdybym miała pracę to te ich 500 miałabym gdzies niech pani wejdzie na stronę urzędu piszą ze do 20 maja następna wyplata dziś 20 04 i nic następne wypłaty będą w czerwcu wiec moja koleżanka dostanie juz 3 raz 10 czerwca i 24 06 zobaczymy czy do czerwca się wyrobią bardzo bum prosiła pana redaktora o poruszenie tematu jak płacą w innych gminach naprzyklad w blachowni pozdrawiam

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).