Problem z naborem do pracy w UG Konopiska

Albo Urząd Gminy Konopiska ma za duże wymagania do pracy za 3200 zł brutto, albo do pracy w urzędzie zgłaszają się osoby bez żadnego wykształcenia, doświadczenia i chęci do pracy. Kolejny nabór na stanowisko urzędnicze – podinspektora – archiwistę w Referacie Organizacyjnym został unieważniony.

Dlaczego bezrobotni nie chcą pracować w gminie Konopiska?

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Problem z naborem do pracy w UG Konopiska”

  1. Petent pisze:

    A i owczem kandydat musi być bardzo pracowity- bo takich mało , a widać to gołym okiem , hi hi….

    9
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).