Problem ronda w Kopalni

Przy zatoczce i tzw. rondzie w Kopalni kilkanaście dni temu powstał płot. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie sygnały od kierowców autobusów, którzy mają olbrzymi problem z wjazdem na rondo. Zainteresowany tematem, próbowałem się czegoś dowiedzieć. Okazuje się, że płot postawił na swojej ziemi właściciel, który nie mógł dogadać się z Wójtem. Właściciel ziemi, nie widząc żadnego dla niej zastosowania, chciał dokonać wymiany. Wójt miał mu zaoferować ziemię o podobnej powierzchni w innym miejscu, a ten oddałby kawałek ziemi przy rondzie w Kopalni.

Niestety, panowie nie dogadali się. Oferta Wójta była wręcz śmieszna. Sposób prowadzenia rozmów i obraza biznesmena przez gminnych włodarzy, właściciel działki sprytnie wykorzystał. Postanowił ogrodzić swój plac, tym samym bardzo utrudniał wjazd i zawracanie na nim lokalnych autobusów.

Konflikt trwa, a Wójt nie ma pojęcią jak z niego wyjść.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

36 odpowiedzi na “Problem ronda w Kopalni”

 1. TWAgent pisze:

  To nie swiadczy dobrze o wladcicielu dzialki. Bezuzyteczny polac ziemi, w najgorszym najbardziej ruchliwym miejscu chcial pewnie za miejsce na osiedlu mieszkaniowym. Poza tym skad wiesz redaktorku ze to wojt kogos obrazil? Daj cytat co powiedzial wlasciciel!!niech wladcsciciel powie to publicznie, chyba ze sie procesu boi? pytales w.gminie? Jestes takim propagandzista ze sie zygac chce.

  0
  0
  • Pasażer pisze:

   A co w tej sytuacji robi następna gwiazda wójta – sołtys? Pewnie nie ma czasu, ściąga podatki ! Ci panowie robią wszystko aby nic nie robić i kasować grubą kasę z gminy, siedząc w ogrodach zimowych w centrum konopisk i mając wszystko gdzieś!!!!!!!!!!

   0
   0
  • Pracowity pisze:

   dp Pasażera: gwiazda wójta jak piszesz czyli sołtys Kopalni robi to samo! wystawia kwiatki na całą szerokość chodnika i jeszcze stawia tam swojego busa! Piękny przykład lekceważenia ludzi. To co niby ma robić w Kopalni? NIC

   0
   0
 2. TWAgent pisze:

  Poza tym gdzie jest wypowiedz kierowcy? Napisales jakies banialuki na ktore nie masz potwierdzenia. Skad.mamy wiedziec ze to nie twoje klamstwa? Zglaszam cie do SDP bo to co tu robisz to blazenada i jesli jestes czlonkiem to juz niedlugo!!

  0
  0
  • Uczen pisze:

   Agent ty miernoto przyjedź i zobacz , piszesz głupoty i tylko ośmieszasz wójta , który nic jeszcze dobrego nie zrobił!

   0
   0
 3. Michał pisze:

  nadto ten płot bardzo ogranicza widoczność przy włączaniu się w ruchliwą przecież drogę. Podobny problem z widocznością, a właściwie jej utrudnianiem jest przy wyjeździe z ulicy Lipowej w Konopiskach, gdzie widoczność często zastawia bus właściciela sklepu ogrodniczego. A tam też włączenie się w ruch na Częstochowskiej, jadąc z Przychodni lekarskiej, poczty, urzędu czy kościoła, jest wystarczająco trudne. Tam to już trwa od wielu, wielu lat i nikt z tym nic nie robi, to i tu pewnie będzie tak samo.

  0
  0
 4. życzliwy pisze:

  Nie dośc że zadupie to jeszcze teraz zabite ogromnym płotem, auta osobowe też maja problem z jazdą teraz.

  0
  0
 5. Podatnik pisze:

  Znajomy kierowca z PKS Częstochowa (mieszka ich kilku na terenie gminy i szczęśliwie dwóch z nich to moi znajomi – pozdrowienia dla kierowcy Tadka) potwierdza że płot jest – zatem zdjęcia to nie fotomontaż, ale wjechać tam nie jest trudno. Dobry kierowca da radę, a uparty właściciel działki pewnie w komitywie z Sochą jest zatem – knucie jak tu chłopu uprzykrzyć życie dalej trwa.

  0
  0
  • Karol pisze:

   Oj,coś mi się zdaje,że tu będzie jak w rządzie:zawsze wina Tuska! Tylko źe u nas będzie wójt Socha wszystkiemu winien.

   0
   0
 6. prawnik pisze:

  Właściciel kupił działkę i ma prawo ją ogrodzić. Autor artykułu ewidentnie chce wprowadzić konflikt i napuścić ludzi na siebie. Nieładnie.

  0
  0
 7. uczciwy pisze:

  Właściciel kupił działkę i ma prawo ją ogrodzić. Autor artykułu ewidentnie chce wprowadzić konflikt i napuścić ludzi na siebie. Nieładnie.

  0
  0
 8. Kopamnia pisze:

  Kolejny raz żurek pokazał słomę z butów. Mógł się dogadać i nie było by problemu a tak pozostał kwas

  0
  0
 9. Adam pisze:

  No jakos afslat jest nie naruszony to co to za sciema z tymi kierowcami pks ze maja ograniczony ruch. Gasiorski scieme buraku piszesz. Jak ktos jest hoy nie szofer to mu nawet pas na lotnisku bedzie maly

  0
  0
 10. olo pisze:

  ludzie dlaczego dajecie sie wciagac w te bzdury ktore wypisuje ten czlowiek wiem ze nie ma i nie bylo konfliktu z Panem Wojtem a wlasciciel przez tyle lat nie mogl sobie juz pozwolic na to aby z jego dzialki zrobic toalete i wysypisko smieci przez piwoszy kto by sobie na to pozwolil

  0
  0
 11. helko pisze:

  Tz ze tamten Wojt przybral sobie na rondo z prywatnej dzialki czy to jest wporzadku

  0
  0
 12. Podatnik pisze:

  Hutkom zafundował pniaki w drodze za miliony a Kopalni plot na rondzie i gmina do zaorania.Konopiskom dziurawy dach na szkole !
  Tak wygląda praca nieudacznika na rzecz mieszkańców za 200 tys zł!

  0
  0
  • Podatnik pisze:

   Ale bajki piszesz. Płot postawił właściciel a Ty to jesteś naprawdę debil.

   0
   0
  • Podatnik pisze:

   Wójt zezwolił na wykonanie ogrodzenia,inaczej bez zezwolenia nic by nie zrobił właściciel działki. Wójt łamie prawo !

   0
   0
 13. Myśliciel pisze:

  Ważne aby kasa się zgadzała ,200 tys zł wydoić gminę za nierobstwo i partactwo!

  0
  0
 14. Radny- sołtys pisze:

  Len i nierób z tego nieudacznika. Liczy tylko na obranie podatników z kasy!

  0
  0
 15. Rozważny pisze:

  Wójt nie dopełnił obowiązku wobec inwestora!
  ,, Ogrodzenie stawiane od strony ulicy NIE MOŻE wychodzić poza linię rozgraniczającą drogę, nawet jeśli granica działki przekracza tę linię.
  Mamy wójta nieudacznika i są takie szopki!!!

  0
  0
 16. BARTOLINI pisze:

  Psełdo redaktorek znowó szuka sensacji
  Na Blachowni już go czytać nie chcą to się do naszej gminy doczepia.
  Na tej zatoczce to ślepy by zawrocil.

  0
  0
 17. Katon pisze:

  Wójtowi nawet święcona woda nie pomoże! Bartolini i jemu podobni na tym forum za wszelką cenę chcą wybielić od wpadek obecnego wójta! Nieudacznik będzie nieudacznikiem! Wszystkie jego decyzje cechuje jedno mściwość i za wszelką cenę zdobycie kasy aby 200 tys zł nie brakowało w dochodach nieudacznika! Stracone 4 lata !!!!!!!

  0
  0
 18. Rozjemca pisze:

  Wójt mieszkańców ma głęboko gdzieś! Jego psim obowiązkiem jest dbać o bezpieczeństwo mieszkancow i nadzór nad drogami gminnymi. Widać ,że ma to w nosie , liczy się tylko kasa! Powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za stworzenie warunków do katastrofy lądowej ! To ogrodzenie ma takie znamiona , a wójt nic nie robi!!!!

  0
  0
 19. helko pisze:

  Gasiorski za te paszkwile ktore wypisuje i obraza ludzi i Wojtow powinien stanac przed sadem nie robi tego za darmo ciekawe kiedy fiskus go rozliczy juz ludzie w Cisiu maja go dosc a wy dajecie sie w to wszystko wciagac chc mozna sie domyslac kto za tym stoi teraz juz osoby prywatne pomawia a za to jest kara

  0
  0
  • Kopamnia pisze:

   kogo pomawia? Podaj go do sądu szybko

   0
   0
  • Pętelka pisze:

   Panie Redaktor, nie pytamy ile! pytamy kto Panu płaci? bo to oferma z hutek wciąż pisze, że ktoś Panu płaci. Niech się przyzna chociaż jedne!

   0
   0
 20. KIEROWCA pisze:

  Panie wójcie wy … j pan z tej gminy, nawet z płotem nie może pan sobie poradzić. Kogo wybralismy??????????

  0
  0
  • Racjonalista pisze:

   Redaktor może ruszysz dupe, zalogujesz się i zmkderujesz kilka wpisów. Straciłeś już kontrolę nad forum?

   0
   0
 21. TWAgent pisze:

  Jestescie naprawde zdrowo ….. sluchajcie, wy sobie tu piszcie pod dyktando waszego pana, moze da.wam cos z tych setek tysiecy ktore wydoił, ja przez 2 tygodnie mam urlop. Szlachta leci na wakacje sie bawic i nie zamierzam poswiecac czasu osobom ktore nie potrafia nic madrego napisac, wlaczajac w to niedoredaktora. Jak to mowia latynosi, Jupikajej motherfu….

  0
  0
  • Pętelka pisze:

   jedź i nie wracaj! ciągle węszysz spiski “pod dyktando” jakiegoś naszego pana?? albo że ktoś płaci, i inne bzdury!”Chory z urojenia”! Nie wyszedł ci temat długu bo sam twój pryncypał w gazecie na całą stronkę napisał, że zadłużenie jest spoko. A przecież to nie jego zadłużenie, bo on nic nie robi poza marnotrawieniem pieniędzy i załatwiania swoich prywatnych interesików. Jedź więc i nabieraj sił do pyskówek i kłamstw, bo to ostatni rok przed wyborami więc będziesz pyskował.

   0
   0
 22. Mariolla pisze:

  dlaczego nikt z urzędu gminy nie odpowie nam co jest faktycznie z tym murem? mają w d…e mieszkańców Kopalni? Podobno zatrudnili nawet rzecznika prasowego, to dlaczego nie odpowie?

  0
  0
 23. ala pisze:

  ja ci odpowiem wlasciciel ogrodzil swoja posiadlosc a Gasior robi z tego problem bo juz nie ma czego sie czepiac

  0
  0
  • Alina pisze:

   Właściciel nie mógł się dogadać z nieudacznikiem i ogrodził działkę! Wójt dba tylko o swoje interesy i pilnuje aby na konto ciągle wpływało 200 tys zł, a mieszkańców ma głęboko w d……

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).