Znowu problem w Aleksandrii. Unieważniono przetarg!

Wójt musiał unieważnić przetarg na budowę chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 904 w miejscowości Aleksandria – etap II. Wszystko przez złe oszacowanie wartości zamówienia. Do gminy wpłynęły cztery oferty i każda z nich przewyższała kwotę, jaką na tę inwestycję przeznaczyła gmina.

Chodnik miał zostać oddany 30 listopada. Chytrość urzędników z pewnością opóźni plany wybudowania chodnika, które o ile zostanie wyłoniony wykonawca, zostanie oddany w 2018 roku.

Niestety, gmina nie opublikowała informacji z otwarcia oferta, dlatego nie wiemy, jakie oferty wpłynęły do gminy.

Poniżej informacja o unieważnieniu przetargu.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

16 odpowiedzi na “Znowu problem w Aleksandrii. Unieważniono przetarg!”

 1. Amator pisze:

  Znowu nieudacznik spieszył robotę!

  0
  0
 2. Pomocnik pisze:

  Broszka zabral kasę na Hutki!

  0
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Aleksandria po hali sportowej dostaje następny prezent chodnik , który nie jest robiony! Nieudacznik z broszką ogrywają Aleksandrie i dziękują w ten sposób za wybór na wójta i przewodniczącego rady! Wyszło szydło z worka!!!!!!

  0
  0
 4. TWAgent pisze:

  No tak, jakby zbudowali za ogeomna kase redaktorek napisalby ze za drogo. Ehhh.. Panie Gasiorski jak Pan robi propagande to niech Pan czasami logicznie pomysli, bo brak sensu w Pana artykulach az boli.

  0
  0
  • Troskliwy pisze:

   Panie Agent, z Księżyca Pan spadłeś! Gdzie Pan byłeś jak zrywali dobry styropian o grubości 10 cm i przyklejali też styropian o grubości 10 cm przy remoncie szkoły w Konopiskach! Ten nieudacznik to nie ma pojęcia o inwestycjach! Kasę gminy rozpiepsza na zatrudnianie przydupasow i spiepszone inwestycje w jego wydaniu! Zostało mu tylko 400 dni i oby drugi raz takiego NIEMOTE nie sadzać na zarządzanie nasza gminą!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Stasiu chociaz zmieniaj tekst jak piszesz o dobrym styropianie. Zabierz go sobie i odgrodź sie od sasiada:) ogarnij sie, artykul jest o czym innym. Powiedz swojemu mocodawcy z Kopalni ze placi za bardzo slaba propagande. Jeszcze mu kasy braknie.

   0
   0
 5. Elizabetha pisze:

  Wasz Towarzysz Agent widać przyzwyczajony że płaci na prawo i lewo wszystkim, to wciąż o płaceniu jakiemuś panu, teraz mocodawcy, redaktorowi. Wszędzie faktycznie węszy spiski i knowania. Żałosny człowieczek. Powinien się leczyć z tej manii prześladowczej.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Ja nie wspominalem nic o placeniu redaktorowi, ale wy sam myslicie o tym portalu to co wiekszosc czytelnikow. Oj kolejna wpadka. No coz, slaba propaganda, slabe trolle:)

   0
   0
 6. Racjonalista pisze:

  Oszacowanie było dobre tylko oferenci chcieli skubnąć więcej niż to warte. Tak jak nie dano się oskubac w sprawie wozu strażackiego dla Rekszowic tak podobnie tutaj.

  0
  0
 7. Staś pisze:

  A według prawideł wyznawanych przez nieudacznika , to niezgodność kasy dla kasy i koniec bajka się skończyła!

  0
  0
 8. Kent pisze:

  Od nieudacznika możecie otrzymać pewnie tylko wiatę przystankową, jego realny szczyt możliwości poza osiąganiem najwyższego wynagrodzenia 200 tys zł! Perfekcyjne skubanie z kasy mieszkańców!

  0
  0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  TWAgent nie przypisuj mi wpisów których nie pisałem. Swoje rady o odgrodzeniu sąsiada zachowaj dla siebie, idiotą nie jestem. I kolejny raz przypominam że nie mam żadnego mocodawcy. A o styropian pytaj inwestora. Bo jeśli to prawda to piszący miał rację.

  0
  0
 10. Paulina Skowińska pisze:

  Przeciez to jest proste jeżeli kosztorys inwestorski opiewał na kwote 1milion a wykonawcy chcą o 500 OOO tys więcej to należy przetarg unieważni i rozpisać na nowo i redaktorku to nie chytrość urzędników jak napisales tak po prostu się robi jak masz na remont w domu np. kwote 30 000 tys a wykonawca chce za ta prace 45 000tys to logiczne ze szukasz tańszego żeby zblizyc się do kwoty posiadanej każdy by tak zrobił cieszko zrozumiec

  0
  0
  • drogowiec pisze:

   Nieudacznik powinien juz nauczyć się, ze przetargi poniżej kosztorysu inwestorskiego skonczyły się! Obecnie 1 roboczogodzina to min. 12zł i to pracownik stawia warunki pracodawcy. No ale jak ma być dobrze jak ten nieudacznik zakodowany jest tylko kasę dla siebie 200 tys. zł. Gdyby pomyslał i dałby więcej niz 50 % inwestorskiego , to chodnik już
   byłby robiony! Po prostu ten niemota musi być natychmiast odsunięty od kasy i gminy. Wszystko robi przeciwko Aleksandrii!!!

   0
   0
 11. Tomek pisze:

  No właśnie za poprzedniego wójta przetargów nie korygowano, suma była nie ważna liczyło się przede wszystkim kto je wygrywał. I gdyby wygrał te wybory , firma w której pracuje syn miałaby robotę w naszej gminie,żona pracowała by do 70-dziesiątki,dyrektorzy zostali by Ci sami,żona radnego z kiosku miałaby pracę,rodzina zatrudniona w urzędzie i na orliku miałaby spokój-wszystko w myśl zasady mierny ale wierny…Dobry gospodarz buduje z głową, której brakowało poprzedniemu wójtowi ,ale czy obecny rządzi lepiej pokażą następne wybory?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).