Prezentacja stołów bożonarodzeniowych

W niedzielę 17 grudnia w hali sportowej w Konopiskach odbędzie się prezentacja stołów bożonarodzeniowych “Świąteczne Inspiracje”.

W programie m.in. liczne występy zespołów z gminy Konopiska czy prezentacja świątecznych pyszności.

Początek o godz. 16:00. Wstęp wolnyKategorie:

12 odpowiedzi na “Prezentacja stołów bożonarodzeniowych”

 1. Koń pisze:

  Gąsiorski, a coś więcej? Może warto zadzwonić do organizatora i zapytać? Bedzie można coś zjeśćza darmo, kupić? Zero informacji. Chyba nie za to Ci płacą, abyś popeline odwalał?

  0
  0
  • Wyborca pisze:

   Ty jakiś debil jesteś !

   0
   0
  • Koń pisze:

   Debila widzisz jak w lustro patrzysz. Adwokat Gąsiorskiego jesteś? Chyba nie jest niedorozwonięty i potrafi odpisać?

   0
   0
  • Rochu pisze:

   Z koniem nie warto się kopać! Nieudacznik za mało rozpropagował ta imprezę, która początek ma za czasów poprzedniej władzy! Nic nowego nie wymislił za wyjątkiem zniszczenia finansowo gminy dając upust chorym zmysłom i zadluzajac gminę do 17,5 miliona w roku wyborczym!

   0
   0
  • Koń pisze:

   Koń nie kopie się z pedałami:) Tak, poprzednia władza wymyśliła to spotkanie, żeby pracownicy gminy mieli kolejny dzień pracujący w weekend za darmo. Tak oto rządził nasz były wójt. On zarabiał 150 000, a pracownik 1 500.

   0
   0
  • Prosty pisze:

   Koniu, poprzedni wójt nie zapominał o podwyżkach dla pracowników, sam nie zarabiał 200 tys, zlotych jak obecny zaraz na początek bez umiaru chciał się zadławic nic nie robiąc.

   0
   0
  • Koń pisze:

   Za poprzedniego wójta zarabiali najmłodsi stażem najniższą krajową, a podwyżek ni hu hu . Do tego stażyści z UP, czyli niewolnicy bez szansy na zatrudnienie. Wiem co pisze bo to moje koleżanki były. Nie wciskaj ludziom kitu!!!

   0
   0
  • Zecer pisze:

   Koniu podaj ile obecny wójt zatrudnia stażystów i jak płaci? ZERO – nie ma miejsca dla młodych , odbycia stażu! A może brak młodych do podjęcia pracy! Twoje metody manipulacji przekazywanych faktów przypominają propagandę stosowana w Korei Północnej!

   0
   0
  • Komunista pisze:

   Bardzo dobrze że nie ma stażystów. Dobrze o nim świadczy. Wójt Socha łaski nie robił stażystom. Od UP dostawali 700 zł, więc miał darmowa siłe roboczą do przerzucania papierów, a po pólł roku wymieniał na nowych, zamiast najlepszych zatrudnić. Mamy teraz 4 % bezrobocia. Jaki kretyn przyjdzie na staż do gminy z UP, jak najnizsza krajowa to ponad 1500 zł ? Młodzi albo pracują albo wolą doić gorzałe. Zecer, chcesz rozmawiać z kimś od propagandy pisz do redakcji.

   0
   0
  • Koń pisze:

   Prawde goda!

   0
   0
 2. Paweł Nowak pisze:

  dobrze że coś jest robione

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).