Prawdziwe studio nagrań w ZSP w Aleksandrii

Dyrekcja ZSP w Aleksandrii dzięki wsparciu z Ministerstwa Edukacji i Nauki zakupiła sprzęt dźwiękowy i fotograficzny, dzięki czemu w szkole powstało studio nagrań. Szkoła zakupiła profesjonalny sprzęt estradowy (głośniki, mikroporty, mikser i okablowanie), na którym uczniowie będą mogli zaznajomić się z elementami obsługi nagłośnienia, nagrywania i przetwarzania plików dźwiękowych, a także sprzęt do rejestracji audiowizualnej (aparat fotograficzny z dedykowanym gimbalem i mikrofonem bezprzewodowym), który pozwoli na nagrywanie m.in. wywiadów, reportaży oraz ich montażu. /UG, ZSP/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).