Praca, Praca, Praca

Urząd Gminy Konopiska oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach poszukuje pracowników. Urząd szuka informatyka ds. ochrony danych osobowych, natomiast GOPS poszukuje: referenta ds. monitoringu w projekcie pn. “Poszerzamy horyzonty”, podinspektora – koordynatora projektu pn. “W drodze do sukcesu”, referenta ds. monitoringu w projekcie pn. “W drodze do sukcesu”, podinspektora w Dziale Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego i podinspektora ds. zamówień publicznych.

Co prawda, praca za mniej “niż w Biedronce”, ale zawsze to robota w urzędzie.

Jeżeli jesteście zainteresowani powyższymi stanowiskami, radzę zajrzeć TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

17 odpowiedzi na “Praca, Praca, Praca”

 1. Paweł Nowak pisze:

  ciekawe czy znajdą się chętni na te stanowiska i jeszcze za takie pieniądze

  1
  0
 2. Mieszkaniec pisze:

  Kiełbasa…

  0
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Zobaczymy kto wygra…. Na autobusy nie ma, ale co tam kilka nowych etatów

  0
  0
 4. twoja matka pisze:

  jak nie ma na autobusy jak od konca marca maja zaczac kursowac

  0
  0
 5. Basia pisze:

  pewnie zobowiązania za statuetkę wygrają

  0
  0
 6. Mieszkanka pisze:

  Ciekawe, kto będzie chciał pracować na ćwierć etatu lub 1/16. Szkoda CV składać.

  0
  0
 7. jajebie pisze:

  WYSMIWANIE PENSJI A JAK BYLO DUZO TO BY BYLO ZE MARNUJA PIENIADZE GMINNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 8. gminna kobieta pisze:

  a ja chciałam tutaj (bo nie ma osobnego artykułu, a transport jest bardzo ważny) podziękowania złożyć dla Pana radnego Kołodziejczyka i Pana wójta Sochy, że pamiętali 8 marca o święcie kobiet w gminie! Wójt Socha zawsze pamiętał!! o nas kobietach.
  A Żurek jak zawsze zapomniał. zrobi tylko występ już dawno po święcie, a 8 marca nie stać go było na życzenia. Burek.

  0
  0
  • alicja pisze:

   Ja uwazam, ze to co robi wójt,, 8 maca – imprezę” to są igrzyska dla ludu aby zagłuszyć problem komunikacji do miasta. Pokażmy mu ,że my mieszkańcy jeseteśmy przeciwko jego rzadom i nie zgadamy się na dojazd do miasta zprzesiadkami. Zróbmy bojkot i nie idzmy na dzień kobiet organizowany przez wojta w poniedziałek w hali sportowej w Konopiskach. To pomoże mu zrozumieć kim on jest i co o nim myśla mieszkańcy!!!

   0
   0
 9. alicja pisze:

  Ja uwazam, ze to co robi wójt,, 8 maca – imprezę” to są igrzyska dla ludu aby zagłuszyć problem komunikacji do miasta. Pokażmy mu ,że my mieszkańcy jeseteśmy przeciwko jego rzadom i nie zgadamy się na dojazd do miasta zprzesiadkami. Zróbmy bojkot i nie idzmy na dzień kobiet organizowany przez wojta w poniedziałek w hali sportowej w Konopiskach. To pomoże mu zrozumieć kim on jest i co o nim myśla mieszkańcy!!!

  0
  0
 10. Karolina pisze:

  Popieram wpis Alicji, dla nas najważniejsze to dojazd do pracy.! Drogie panie inicjatywę Alicji warto popierać!

  0
  0
 11. Kuma pisze:

  a to co pisze gminna kobieta to prawda, popieram. Dziękujemy Panie Wójcie Socha! Dobrze, że Pan o nas pamiętał jak zawsze!

  0
  0
 12. Strzelec pisze:

  wyjątkowo zgadzam sie z alicją! 8 marca będzie 12 marca?Jak nie mogli znaleźć artysty na 8 marca to zznaczy że się za późno obudzili. I z całym szacunkiem dla Pana Barcisia, którego lubię, ale za występ Żurek zapłaci z gminnej kasy czyli z naszego podatku. Pan radny Kołodziejczyk i wójt Socha rozdawali kobietom kwiaty zakupione z własnej kieszeni. Wielki szacun Panowie!

  0
  0
 13. Ciekawski pisze:

  Pytam, po co nabory do opieki i gminy jak i tak będą przyjęte osoby z korzonka, aleksandrii, Konopisk – p. K.k. która zajmuje się pierdolami, ciuchami, co ona tam w ogóle robi?! Pani Kierowniczko, a dokąd te 2 emerytki będą siedzieć??!! Bo ta przy kości to już nic nie robi, tylko same intrygi, obgadywanie ludzi, wtracanie się w życie prywatne innych. Jest ich tam tyle co pszczół w ulu, a nic nie robią. Jeżeli kierowniczka nie opanuje tego ośrodka to po wyborach źle się to dla niej skończy!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).