Pożegnanie jednego z najgorszych włodarzy w historii gminy Konopiska

30 kwietnia 2024 roku kończy się kadencja Wójta Jerzego Żurka, którego zapamiętamy jako jednego z najgorszych włodarzy w historii gminy Konopiska.

Żurek pożegnał się dość kulturalnie. Jego miejsce od 7 maja zajmie Artur Brędzel.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

26 odpowiedzi na “Pożegnanie jednego z najgorszych włodarzy w historii gminy Konopiska”

 1. Z Hutek pisze:

  Nigdy więcej ludzi typu Żurek, Ɓałdyga

  36
  5
 2. Obywatel pisze:

  Pomińmy to pismo milczeniem, pismo pełne frazesów i bzdur o służbie społeczeństwu, kierowaniu się sercem itp. itd., bezczelność tego człowieka przekracza wszelkie granice przyzwoitości.
  Odejdź człowieku, zaszyj się gdzieś głęboko i nie pokazuj publicznie, razem ze swoją świtą, którą mam nadzieję że nowy Wójt pogoni ze stołków w urzędzie, bo Twoi kolesie już pokazali Ci plecy i to co poniżej.

  32
  8
  • Swoj pisze:

   Ciekawe jak zachowa się Brandzel wobec Edka, wspólnika Żurka. O Dynerze już nie wspomnę.

   10
   3
 3. Rizzo pisze:

  Kopa w dupę i krzyż na drogę…

  28
  8
 4. Mieszkaniec pisze:

  pogonić to czym prędzej i wszystkie święte krowy z urzędu plaskoduocow co nic nigdy nie wiedzą i nie mogą.Najgorszy wraz z resztą gryzipiórkow szczyt bezczelności i arogancji tych ludzi azndzow że nigdy nikt im w tym urzędzie nie na…..al

  17
  6
 5. WA pisze:

  “Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem”

  To tyle jeśli chodzi o UG Konopiska

  11
  6
  • uuu pisze:

   Uważam, że pracują tam bardzo kompetentni ludzie. Do tej pory zawsze pełen profesjonalizm. Może mowa o ludziach przyjętych w ramach nepotyzmu ?? to już inna bajka

   0
   1
 6. Wodz pisze:

  Oszust przekreciarzy bezczelny bez kultury chamski człowieka Dokładnie teraz tych co kazal im kłamać i oszukiwać ludzi też trzeba z Gminy pogonic Liczymy że Artur to zrobi i Gmina będzie dla dobra ludzi a nie dla bandy i kliki i wybrańców.

  19
  1
 7. Robert pisze:

  Takie głupoty ktoś pisze ,to czemu był 2 tury ,sam się nie wybral

  13
  3
 8. Anna M pisze:

  Mieszkańcy Gminy, której poświęciłam 12 lat pracy i życia i która zawsze będzie mi bliska, wybrali nowego Wójta. Nie wiem jaki będzie, nie znam tego Pana. Życzę Panu sukcesów, bo będzie to dobre dla Gminy i Jej Mieszkańców.
  Ważne, że to już nie będzie pan Żurek. Nie “jeden z ,,,” a najgorszy wójt w tej Gminie. Trudno wyobrazić sobie gorszego. Ale… Kiedyś, po 12 latach pracy, kiedy musiałam odejść, zwróciłam się do nowo wybranego wójta Żurka (wtedy) z prośbą czy mogłabym podziękować .w podobnym liście, oświadczeniu, ludziom, firmom, z którymi przez te trzy kadencje przyszło mi współpracować. Nie pozwolił…..
  Ten list ustępującego wójta napisała mu pewnie Pani Sekretarz, a nie Żurek. Do tego trzeba trochę więcej ogłady i empatii niż ma ten pan.

  17
  2
 9. Petent pisze:

  A ja widziałem osoby , które mówiły oficjalnie że nie będą głosować na obecnego włodarza ,jak szły go pożegnać z bukietami kwiatów. Co za społeczeństwo???….

  13
  1
 10. Ewa pisze:

  Wójt? Dobrze, że na koniec zafundował swoim mieszkańcom, największemu elektoratowi niespodziankę w postaci wywłaszczeń pod zatoczki i chodniki. Byle po cichu, byle nie na niego i do wyborów.

  Urząd sam w sobie, zależy na kogo się trafi i w jakim humorze, ale generalnie Panie mają wiedzę na dany temat. Nie zawiodłam się.

  9
  1
  • Obywatel pisze:

   “Urząd sam w sobie, zależy na kogo się trafi i w jakim humorze, ale generalnie Panie mają wiedzę na dany temat” – Pani Ewo, humory Pań urzędniczek, kompletnie nie powinny wpływać na obsługę interesanta, ma być właściwie i kompetentnie, a humory to niech pokazują domownikom.
   Wiedzę to mają mieć, nie tylko generalnie, bo od tego są i za to pobierają wynagrodzenie, podobnie Panowie, którzy też są w tym urzędzie, w którym króluje bylejakość, niekompetencja, niedowład organizacyjny i kolesiostwo.
   Czy nowy Wójt to zmieni, zobaczymy, choć wątpię, jest poukładany z wieloma.

   10
   1
  • Z urzedu pisze:

   Jeżeli dalej w Konpiskach będą te same osoby u wladzy i w radzie Soleckiej to na próżno szukać pozytywnych zmian. Szymanek, Szydłowski , Szczerbak, Rode , soltys Bator to ludzie mający swoje prywatne interesy aby tam być. Bredzel i Dyner też są mocno związani z nimi. Ogłupiają mieszkańców aby dalej ich popierać. Chciałbym się mylić, ale Pan Bryndzel bedzie tylko strażnikiem ich prywatnych interesów.

   10
   4
 11. Eva pisze:

  A co się tyczy bylejakości i kolesiostwa. Na fejsbukowej stronie Szkoły Podstawowej w Konopiskach od kilku godzin zablokowano możliwość komentowania, czy to z powodu dwóch niepochlebnych komentarzy pod ich adresem…

  5
  0
  • Eva pisze:

   (…)”profil na FB jest prywatny stworzony dla rodziców i uczniów naszej szkoły, którzy mają prawo komentować posty”
   Państwowa instytucja, utrzymywana przez podatników tworzy prywatny profil, dostepny dla wybranych? Coś ktos wie, bo ja nic z tego nie rozumiem? A prywatny profil to mogą sobie założyć po godzinach pracy, za własne pieniądze i co najważniejsze nie posługiwać się nazwą “Szkoła Państwowa w Konopiskach”

   crème de la crème
   “Stworzony dla rodziców i uczniów naszej szkoły”…ha ha ha wystarczy spojrzeć na ich listę “znajomych” czyli uprawnionych do komentowania postów…

   4
   1
 12. ANDRZEJ Szymanek pisze:

  Do z urzędu

  Rada sołecka jest w składzie Bator- sołtys,J.Jończyk,A.Szymanek,R.Szydłowski,I.Roda,E.Kościelniak, tak że jedno nazwisko
  jest nieaktualne.
  Oczywiście że mamy “prywatne interesy”.Reprezentujemy środowisko,sportowe,Koła Gospdyń Wiejskich oraz OSP.
  Te stowarzyszenia są najstarszymi organizacjami na terenie wsi,Gminy i Powiatu.
  Już za niedługo wybory na sołtysa i Rad Sołeckich.
  Zapraszam w imieniu własnym oraz innych którym nie jest obojętna własna miejscowość.

  2
  5
  • Obywatel pisze:

   ANDRZEJ Szymanek – “Oczywiście że mamy “prywatne interesy”.Reprezentujemy środowisko,sportowe,Koła Gospdyń Wiejskich oraz OSP.” – doskonale wiesz o jakich “prywatnych interesach” tu się pisze, więc nie udawaj i nie bądź taki zdziwiony i oburzony.
   To że reprezentujecie środowiska o których piszesz, to jest zrozumiałe i pochwalane, od tego też między innymi jesteście, nie prowokuj ludzi, bo wielu widziało co się wyrabiało w gminie i dalej też może tak być, oby nie !
   Jak nowy Wójt będzie miał “jaja” (którymi się chwali na swoim profilu publicznym”), to weźmie cała radę za grzywki i ustawi jak trzeba, taka jest nadzieja wielu mieszkańców.

   9
   0
 13. Big pisze:

  Kto sieje wiatr – zbiera burze.

  4
  0
 14. Herbowy pisze:

  Gość który siedział na stołku tylko żeby zbierać kasę i to nie małą ….
  Poza tam nie nadający się do zarządzania zasobami ludzkimi ….
  Wieloletnia “kompromitacja” i szkoda gminnych pieniędzy

  7
  0
 15. Hero pisze:

  Weź ty już chłopie …spie…… i nie pogrążaj się…..

  3
  0
 16. Hulk pisze:

  Trzeba mieć cocones :)

  2
  0
 17. karma pisze:

  W historii Tej Gminy odchodzący wójt zapisze się szczególnie …. jak najgorszy
  Powodzenia i rachunku sumienia …..

  5
  0
 18. ANDRZEJ Szymanek pisze:

  Odpowiedź do Obywatel

  Nie jestem oburzony bo niby na co miałbym być? Prywatnych interesów nie robiłem.
  Napisałem tylko kto jest w Radzie Sołeckiej,jakie pobudki mnie kierują by tam wspomagać sołtysa.
  Co się działo w Urzędzie Gminy – nie wiem.
  Zdziwiony jestem tylko tym że ja mam cywilną odwagę się podpisać pod swoim tekstem a Ty nie.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).