Pożar na Przemysłowej
W nocy z niedzieli na poniedziałek w domu jednorodzinnym w Konopiskach wybuchł pożar. Jak podaje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, trzy osoby trafiły do szpitala.
Według informacji Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego pożar wybuchł w domu jednorodzinnym przy ul. Przemysłowej w Konopiskach (pow. częstochowski) ok. godz. 3.13 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Akcja strażaków trwała do godz. 5.12. W pożarze ucierpiały trzy osoby: dwoje dorosłych i dziecko. Zostały przewiezione do szpitala. Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną pożaru.

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/9325754,pozar-w-konopiskach-splonal-dom-jednorodzinny-trzy-osoby-w-szpitalu,id,t.htmlKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).