Pożar na Przemysłowej

Dzisiaj w nocy nie było dane się wyspać strażakom z Konopisk i okolic.

Około godzin 2.00 zostali wezwani do pożaru wiaty pod którą składowano śmieci na ulicy Przemysłowej .
Akcja gaśnicza trwała ponad dwie godziny – uczestniczyły w niej jednostki OSP KSRG Konopiska, OSP KSRG Rększowice, OSP Aleksandria i JRG2 z Częstochowy.

Na szczęście, żadne osoby nie zostały poszkodowane podczas akcji.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).