Powiatowy turniej szachowy

W niedzielę, 16 kwietnia o godz. 10:00 w gminnej hali sportowej w Konopiskach odbędzie się powiatowy turniej szachowy w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Szachowego o “ZŁOTĄ WIEŻĘ”.

Zapisy do godz. 9:30.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Powiatowy turniej szachowy”

  1. robokoops pisze:

    Czemu na gminnej nie ma wcześniejszych zapowiedzi imprez …? To tajne? Nie wiedzą…? Na pewno byłoby więcej chętnych.

    1
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).