Powiatowy Festiwal Żniwny

W sobotę 4 sierpnia w Tylinie k. Lubojny  (gm. Mykanów) odbędzie się Powiatowy Festiwal Żniwny, podczas którego odbędą się pokazy żniwne. Oprócz samych pokazów, organizatorzy przewidzieli różnego rodzaju występy artystyczne.

Początek o godz. 16:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Powiatowy Festiwal Żniwny”

  1. Błogosławiony pisze:

    Obchodzi to kogoś ?

    4
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).