Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze OSP w Konopiskach

W sobotę 24 września na stadionie Pająk w Konopiskach odbędą się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze OSP o Puchar Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Początek o godz. 9:00.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze OSP w Konopiskach”

  1. Strazak pisze:

    szkoda że gmina nie potrafiła zorganizować gminnych zawodów.

    6
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).