Powiatowe Obchody Dnia Strażaka – wideo

W ubiegły weekend w Konopiskach odbył się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka, w którym udział wzięły jednostki z całego powiatu częstochowskiego, w tym z gminy Konopiska. Relację z tego wydarzenia przedstawiła częstochowska telewizja kablowa – TV Orion.

Możecie ją znaleźć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 
 Kategorie:

5 odpowiedzi na “Powiatowe Obchody Dnia Strażaka – wideo”

 1. Strażak pisze:

  Uroczystość ładna! Dopisali zaproszeni goście i orkiestry, ale co do organizacji to znowu wyszło dziadostwo, które zawsze dominuje u wójta Żurka! Szczególnie obciach dał się zauważyć przy posiłku obiadowym! Chamstwo to nic w porównaniu do tego co zaprezentował druh wójt Żurek ! Wstyd panie wójcie!!!

  0
  0
 2. Janek pisze:

  Dyletanctwo i brak poszanowania VIP- ów, to na co stać wójta Żurka! To nie długo skończy się i baj, baj nieudaczniku.

  0
  0
 3. kibic pisze:

  To co to było Dzień Strażaka czy Dni Konopisk?

  0
  0
  • Widz pisze:

   Pewnie sam nieudacznik razem z broszką nie wiedzą co organizują i na co idzie gminna kasa! Jedyny co trzymał rękę na pulsie to był komendant OSP Gminy!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).