Poszukiwania zaginionej w Nieradzie

Grupy poszukiwawcze z psem tropiącym,PSG, GOPR i pięć zastępów straży pożarnej od wczesnego popołudnia szukają kobiety, która w czwartek wieczorem wyszła z domu w miejscowości Nierada gminie Poczesna i do tej pory nie wróciła do domu.

Zakrojona na szeroką skalę akcja poszukiwawcza trwala w miejscowości Nierada w gminie Poczesna. – Mogę potwierdzić, że siłą pięciu zastępów wspomagamy działania policji mające na celu odnalezienie kobiety, która  wyszła z domu i słuch po niej zaginął- mówi uczestnik akcji poszukiwawczej.

Około godziny 19:40 wszystkie zastępy OSP zostały odesłane do bazy. Na miejscu zdarzenia pracują jeszcze specjalistyczne grupy poszukiwawczo-ratownicze, PSP, GOPR i Policja. Na chwilę obecną kobiety nie odnaleziono.

Siły użyte w akcji poszukiwawczej :

SBus wraz z Kadetami – Centralna Szkoła PSP w Częstochowie
351[S]21 – JRG 1 Częstochowa
358[S]63 – OSP Nierada
359[S]79 – OSP KSRG Poczesna
359[S]81 – OSP KSRG Wrzosowa
359[S]84 – OSP KSRG Bargły
359[S]91 – OSP KSRG Huta Stara
632[S]72 – Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wysokościowego JRG Radzionków
689[S]42 + Quad – OSP Ogrodzieniec
GOPR
Policja

bargly1

zdjęcie : https://www.facebook.com/OSPBarglyKategorie:

8 odpowiedzi na “Poszukiwania zaginionej w Nieradzie”

 1. talar pisze:

  a OSP Konopiska, Rększowice, Łaziec, Wąsosz,Hutki? gdzie oni do licha są? Pewnie wójtowi usługują albo szykuja sie na wielkanoc…

  0
  0
 2. mieszkaniec pisze:

  Administrator wie o najmniejszym za przeproszeniem “pierdem” w Urzędzie Gminy, a nie wie ze miejscowość Nierada znajduję się w gminie POCZESNA.
  Skoro więc z lekka pomylone zostały gminy to tutaj prośba do Pana/Pani talar o uspokojenie emocji kierowanych pod adresem jednostek OSP z terenu gminy Konopiska. Proszę zauważyć, że siły OSP użyte do działań do jednostki TYLKO Z TERENU GMINY POCZESNA, w której to znajduje się miejscowość Nierada. Oj Panie/Pani talar spało się czasami na lekcjach geografii w szkole ?

  0
  0
 3. talar pisze:

  Panie Mieszkaniec nie wiedziałem że OSP Ogrodzieniec to jest w gminie poczesna. Muszę się tam wybrać.

  0
  0
 4. Adam pisze:

  .Panie Mieszaniec !
  Nie rób PAN za rzecznika tych , co nie uczestniczyli w poszukiwaniu zaginionej mieszkanki gminy Konopiska.Tak donoszą media prasowe,że to ,,mieszkanka gminy Konopiska ,,zaginęła. A co robili strażacy z gminy Konopiska,to może jedynie powiedzieć wójt Konopisk.Wypadałoby mu znać tę historię, oczywiście ,o ile się czuje prawdziwym gospodarzem gminy.Czasami milczenie bywa odpowiedzią,co mnie w tej sytuacji w ogóle nie dziwi!

  0
  0
  • a pisze:

   Jesli wierzy Pan we wszystko co mowia media prasowe to zdrowia zycze i szczescia.

   0
   0
 5. Kartezjusz pisze:

  Nie dziwię się że cię to nie dziwi Adam. Jeżeli nie znasz prawa, przepisów i procedur to zawsze możesz robić coś innego a nie pisz głupot razem z talarem na forum. Pozdrawiam

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).