Posłowie z Konopisk

Andrzej Szewiński (Koalicja Obywatelska) i Piotr Strach (Trzecia Droga) złożyli wczoraj uroczyste ślubowanie podczas pierwszych obrad sejmu i od wczoraj są posłami dziesiątej kadencji sejmu.

Szewiński i Strach są mieszkańcami Konopisk. To pierwsza w historii gminy taka sytuacja, by dwóch mieszkańców Konopisk znalazło się w sejmie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Posłowie z Konopisk”

 1. Obywatel pisze:

  Szczerze mówiąc bardziej bym się ucieszył z powołania nowego wójta i nowe rady gminy, całkiem nowej, z nowym przewodniczącym lub przewodniczącą, na czele, cóż trzeba czekać do wiosny.
  Co dobrego dla gminy zrobili dotychczasowi posłowie i senatorowie, poza własnymi interesikami nic nie zrobili, owszem kilku pomogło przy tej śmierdzącej inwestycji w Hutkach, ale to nie byli ci którzy tak głośno krzyczeli o swym przywiązaniu do tradycji, do gminy, ci kręcili “lody” dla siebie, ręka w rękę z obecną władzą gminną i ci duzi i ci mali (wzrostem), na szczęście już ich nie ma.

  11
  1
  • Pro Publiko Bono pisze:

   Dla gminy najwazniejsze jest usunąć obecnego wójta. Darmozjad robi tylko krzywdę. Wybrac nowego wójta, ktory będzie dla ludzi.

   11
   1
  • Obserwator pisze:

   Obywatel pyta co dobrego zrobili? nic albo niewiele,to prawda…No to po co na nich głosowaliście miesiąc temu?!?!?! i tak samo robicie z wyborem wójta i radnych! nieudacznik nie robił nie w poprzedniej kadencji! wielu o tym pisało choćby tu….a i tak go wybraliście!!!.I wielu od lat tych samych radnych którzy też nic nie zrobili!Ale na nich głosujecie. i na wiosnę pewnie będzie tak samo…

   5
   0
 2. Andrzej pisze:

  Mamy 2 posłów z opozycji demokratycznej, o jednego mniej od Czestochowy. Jest duza szansa że Konopiska to wykorzystają. Żurek trzymajacy z PIS em już nic nie ugra. Popieranie go to duza strata i szkoda czasu. Tylko nowa osoba na stanowisku wojta zapewni rozwoj tej gminy. Stare musi odejść!

  8
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).