Poseł Kukiz’15 pisze w sprawie imprezy w Hutkach

200 tysięcy czytelników oficjalnej  strony Klubu Poselskiego oraz Stowarzyszenia Kukiz ’15 na Facebooku właśnie się dowiedziało o hucznej Biesiadzie Gminnej opisanej w naszym artykule – dla przypomnienia można go przeczytać tutaj  : http://gminakonopiska.pl/wiadomosci/popijawa-wlodarzy-za-22-tys-zl/

Administrator napisał :

Patologie w nadużywaniu władzy sięgają u nas bardzo daleko – możecie się o tym przekonać na tym przykładzie. Włodarze gminy, która nie ma pieniędzy na jakiekolwiek inwestycje, organizują sobie imprezę za 22 tysiące złotych. Oczywiście wszystko na koszt…podatników. Bezczelność nie zna granic. Sprzeciwił się temu Tomasz Jaskóła Poseł na Sejm RP
i wystąpił o pełne zestawienie wydatków w 41 gminach.

Dość marnotrawstwa pieniędzy obywateli. Każde takie działanie będziemy nagłaśniać, piętnować i mu przeciwdziałać.

Kukiz '15 2016-03-02 12-27-23Kategorie:

16 odpowiedzi na “Poseł Kukiz’15 pisze w sprawie imprezy w Hutkach”

 1. Anna Misiak pisze:

  Przykro mi to czytać. Dorobek 12 lat idzie na marne. Żadnych inwestycji, fałszywa propaganda o jakimś nadmiernym zadłużeniu, którego nigdy nie kwestionowała Regionalna Izba Obrachunkowa, nic się w gminie nie dzieje poza antagonizowaniem ludzi i miejscowości, zamiast wysokich notowań w różnych rankingach i pozytywnych opinii niezadowolenie mieszkańców i zła opinia na cały kraj! Nie dość, że nic nie robią dobrego dla gminy i mieszkańców to jeszcze zaprzepaszczą dorobek 12 lat i wspaniałą opinię gminy w skali kraju! Łatwo się pyskowało w kampanii wyborczej i opluwało bezzasadnie poprzednie władze, co? W zasadzie mogłabym powiedzieć, co mnie to obchodzi – nie mieszkam w tej gminie, nie kandyduję na żaden urząd, nie głosuję…ale jednak szkoda 12 lat życia, 12 lat pracy i poświęcenia dla dobra tej społeczności, która nam zaufała. Szkoda.

  0
  0
 2. Górniak Stanisław pisze:

  Poniżej fragment wypowiedzi na Facebooku z dnia 28.11.2014r Pana Wójta Jerzego Żurka z kampanii wyborczej.

  Wiele bym dał, aby wszystkie kampanie były oparte na merytorycznej, otwartej dla wszystkich dyskusji i na tym by osoby ubiegające się o władzę miały świadomość, że nie jest to władza dla władzy, a świadome działanie w celu poprawy życia społeczności na rzecz których i w oparciu o zaufanie których zostały wybrane.

  Dziś od rana docierają do mnie informacje o telefonach jakobym planował zwolnienia w razie mojej wygranej. Z pełną stanowczością ZAPRZECZAM.

  Panie Wójcie co pozostało z tych wzniosłych słów?

  0
  0
 3. Edward pisze:

  Pan wójt do wyborów samorządowych startował z komitetu Moja mała ojczyzna.Czyżby wstydził się ,że był członkiem Platformy Obywatelskiej i zajmował w niej funkcyjne stanowisko ? Mnie wydawało się ,że przynależność partyjna podnosi zaufanie i morale kandydata do wyborców ?

  0
  0
  • Racjonalista pisze:

   Pan Jacek Barora w dniu wyborów samorządowych też był członkiem Platformy Obywatelskiej, a startował ze swojego komitetu wyborczego. Moje zdanie jest takie, że na szczeblu Wójta, Sołtysa, Radnego Gminy czy nawet Burmistrza nie ma znaczenia kto jest z jakiej parti. Ludzie głosują na swoch sąsiadów, nierzadko cżłonków rodzin, znajomych/ Dopiero na poziomie starostwa, województwa ma to dużo większe znaczenie.

   0
   0
 4. krzys pisze:

  Posel Kukiz pisze…. Co za g**wno wypisujecie? Czyzby Kukiz nie mial wazniejszych spraw na glowie niz jakies 22tys??

  0
  0
 5. Jodła pisze:

  Co wy za bzdury wypisujecie,ale tak to już jest w naszej społeczności. Powiem tylko jedno tym którzy piszą głupoty przejrzyjcie na oczy bo chyba za poprzedniej władzy byliście ślepi. Jak były wyrzucane pieniądze właśnie na popijawy i imprezki których było bardzo bardzo dużo.A ja wiem bo bywałem piłem jadłem p…..

  0
  0
  • Paulina Skowrońska pisze:

   JODŁA, jak były wyrzucane pieniądze za poprzedniej władzyto przecież gołym okiem widać dookoła! Nie pamiętam rzecz jasna czy to było w pierwszym roku czy następnych latach, ale od razu zakupiono kilka samochodów dla straży pożarnych, zacz3ły się remonty po kolei wszystkich szkół, i kolejnych remiz. Nagle “ożyły” koła gospodyń, zrobili drogi. Powstał nowy stadion i nowiutka piękna hala sportowa, du,zy parking koło kościoła w Konopiskach, z ruinkiw Kopalni po szkole jest fajny budyneczek. Tak, ciągle były jakieś “imprezy”, ale nie dla wybranych i nie za takie pieniądze.
   Pamiętam jakieś obchody, przejazd Sobieskiego,dzieci były zachwycone a i nam się podobało, coß się działo! Robili, inwestowali, zdobyli ponoć jak tu pisali 104 miliony dla gminy!to chyba można było czasem i zabawę urządzić. Przynajmniej nie kłuło to jakoś w oczy. I pisali o nas w gazetach, mówili w tv,radio, dobrze! A teraz… Tu pani dobrze napisała, szkoda dorobku i dobrej opinii.

   0
   0
 6. artoodetoo pisze:

  Co to za argumentacja, ze “za poprzedniej wladzy tez byly wyrzucane pieniadze”? To ma byc usprawiedliwienie?
  Aha i prosze o czytanie ze zrozumieniem. Posel partii Kukiz’15 a nie posel Kukiz

  0
  0
 7. Magdalena pisze:

  Myślałam, że jak będzie nowy wójt gminy to się coś zmieni, jednak się myliłam i to bardzo. Jestem załamana postawą Pana wójta – skoro już jest tym wójtem to niech spełni chociaż odrobinę swoich obowiązków, a nie dba o swoje dobro za pieniądze podatników. Lepiej byłoby zainwestować w dobro dla społeczeństwa np wybudować porządny basen, który rzekomo był/ jest w planach nad zalewem Pająk – korzyści były by zarówno dla ludzi, gminy i dalszych gmin, ludzie by z tego korzystali w 200 % , oprócz tego inwestycja w drogi np przy ulicy Częstochowskiej ( skrót do Centrum Odzieży tzw. tuszynek ) ludzie, którzy tam mieszkają nie mają jak przejść, bo dziura na dziurze, nie mówiąc już o przejechaniu autem – zgłaszane było to setki tysięcy razy, i co ? Nikt z tym nie zrobił porządku, bo lepiej wydać pieniądze na drogi prowadzące do lasu, donikąd lub po prostu urządzić sobie huczną biesiadę. Mogłabym wymienić jeszcze wiele rzeczy, które należałoby zmienić. Panie wójcie – JEST CO ROBIĆ W NASZEJ GMINIE !!! Bardzo jest mi przykro, że tak się źle dzieje w naszej miejscowości jak i kraju.

  0
  0
  • Racjonalista pisze:

   Na część spraw nie ma wpływu – przynajmniej na te w kraju. Zainteresowany bardziej tematem gminy przeglądałem uchwały z ostatniej sesji Rady Gminy i w załaczniku 4 do Uchwały 126/XIX/2016 – strona 10 widnieje wykaz inwestycji na 2016 rok. Razem w liczbie 42 – zatem jednak się coś dzieje :).

   0
   0
 8. Adam pisze:

  Masz rację Racjon ,wójt nie ma wpływu na sprawy krajowe i to bardzo dobrze bo wystarczy to ,co w gminie partaczy. Z przeglądu załącznika z inwestycjami 2016rwidzimy,ze na pierwszych pozycjach znów sztandarowe inwestycje wójta.,tj.budowa wiat przystankowych.Racjon,przestań już wyciągać wojta za uszy,bo to miernota,nawet kadzidlo mu nie pomoże.Takiego mamy wójta!

  0
  0
 9. talar pisze:

  Słuchajcie córka wójta Olunia studiuje medycyne to trzeba jej opłacic wkońcu z czegoś te zaoczne….

  0
  0
  • Racjonalista pisze:

   Talar tak czytam i się zastanawiam skąd ty takie brednie bierzesz. Studiuje dziennie a poza tym nie Twoja sprawa.

   0
   0
 10. mieszkaniec pisze:

  Co by nie zrobił nowy wójt to jest źle.
  Co do imprezy to żal Wam bo nie byliście zaproszeni?

  Wiadomo z boku to wszystko wygląda inaczej, Ty co to opidałes i najeżdżasz na Pana Wojta byłbyś na 100% lepszy.

  Mieszkaniec gminy.

  0
  0
 11. Edek pisze:

  Wójt ma prawo się bawić gdzie chce jak chce i z kim chce pod warunkiem, że za swoje pieniądze. Ja tez uważam, że niewiele robi i niewiele zrobi. Ogólnie cel ma taki aby przetrwać do końca kadencji, porozwiązywać krzyżówki z z-cą i maja to wszystko w głębokim poszanowaniu. Inwestycje śmiechu warte zachowanie godne portiera nie ubliżając portierowi, który ma więcej obowiązków i odpowiedzialną pracę. Szkoda toczyć słowa. Myślę, że ta sielanka razem z Prezio wyrządzi tylko szkody. Ale co zrobić takiego żeśmy sobie wójta wybrali a i wybór był żaden biorąc pod uwagę Panią z Hutek i drugiego Pana z PO z Rększowic. P. Madzia nie rokowała bo robiłaby to samo co jej “idol” P. Jerzy a P. Jacek niestety arogant o kilku twarzach. Ludzie szkoda na to wszystko czasu. Mam nadzieję że Kukiz 15 zadziała i będziemy wiedzieć na co idą gminne pieniądze.

  0
  0
 12. Stańczyk pisze:

  Jakiś ten pan Poseł cieniutki. Działa z szybkością ślimaka. Minęły 2 miesiące i nic. Była tylko szumna zapowiedź.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).