Popijawa włodarzy za 22 tys. zł?

Oj dana, oj dana…oj działo się w Hutkach od samego rana! – tak zaczyna się relacja z Biesiady Gminnej, która odbyła się 16 stycznia w Hutkach. Inicjatorem “Biesiady” był Gospodarz Konopisk – Wójt Jerzy Żurek.

Jak wszyscy mieszkańcy pamiętają w zeszłym roku po raz pierwszy od wielu, wielu lat odwołano Dożynki Gminne. W kuluarach biesiady mówiono, że impreza ta ma zastąpić coroczne Święto Plonów.

Teraz, gdy w Konopiskach nie ma pieniędzy na inwestycje, zorganizowano bal dla elity. Pochłonął on blisko 22 tys. zł. Wszystko z naszych podatków!!!!

W ziejącej pustkami kasie gminnej znalazły się pieniądze na zorganizowanie imprezy za prawie 22 tysiące złotych. Organizatorem spotkania noworocznego był Wójt Żurek. Gmina całkowicie sfinansowała koszty związane z organizacją spotkania.

Gości przywitały suto zastawione stoły. Obecnym na spotkaniu podano do wyboru m.in.: dwie zupy, kilka rodzajów dań mięsnych ciepłych, w tym na przykład wieprzowinę, drób, kilka rodzajów zimnych przekąsek i dodatków, surówki i warzywa, tort i ciasta, owoce oraz napoje – za sam catering Gmina zapłaciła 15 542, 20 zł!

Zwykli mieszkańcy Konopisk, którzy przez płacenie podatków również byli sponsorami balu, mogli tylko obejść się smakiem. W tym roku na balu nie zabrakło także trunków z procentami. Nie chodzi tylko o kieliszek szampana, ale o wiele szerszą gamę alkoholi.

faktura44zródło zdjęcia : FacebookKategorie:

45 odpowiedzi na “Popijawa włodarzy za 22 tys. zł?”

 1. Dawidos pisze:

  Musiala byc gruba impreza :D

  0
  0
 2. PITERSSON pisze:

  a h…z nimi.zawsze wladza sie bawila a lud sie patrzyl.wiec w czym problem…najdrozsze zarcie……ale zawsze u tej pani bylo drogo000

  0
  0
 3. migotka pisze:

  gratulacja dla Pana wójta…no ale kto bogatemu zabraoni:)dobrze ze juz kadencja sie konczy

  0
  0
 4. kami pisze:

  Sami sobie ludzie wójta wybrali to mają. Szkoda słów ?

  0
  0
 5. Stańczyk pisze:

  Sodoma iGomora !!!! Jak tu żyć w takiej gminie,gdzie tyle kasy wydaje się na zachcianki i swawole Pana wójta?Co to za zwyczaje ,aby dla 200 osób wyprawiac takie ochlajparty. Jak to się ma do dyscypliny finansów publicznych.Panie wójcie to nie są Pana pieniądze,tylko nas podatników.Żądam natychmiast kontroli rzecznika finansów publicznych.A PAN niech składa rezygnację z wójta! To prowadzi do zagłady gminy i wielkiego posmiewiska.Dość tych Pana fanaberii.

  0
  0
 6. Edek pisze:

  Tak bawi się świta za nasze podatki a bida aż piszczy jak śmieci to podwyżka i cały czas lament ile to zadłużenia w gminie. Ciekawe czy catering był z Konopisk od córki Przewodniczącego czy z Hutek od kuzyna Przewodniczącego Edwarda. Co by nie powiedzieć wszystko w rodzinie zostało. Szkoda, że rozgotowanej cielęcinki sobie nie zamówili bo w tle widać, że średnia wieku wysoka. Brak słów na taką bezczelność władzy.

  0
  0
 7. Zawiedziony pisze:

  To co się dzieje obecnie w gminie ,to nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło, że może być taka jazda.Nie robi się dożynek gminnych,wkładając ludziom propagandę o katastrofie finansowej gminy. Ładnie opluwalo się poprzednią władzę. A co teraz pan robi,publiczne pieniądze wydaje pan dla grupy ludzi po co ,aby panu przyklaskiwali w utrwalaniu władzy? Żądamy od Komisji Rewizyjnej zajęcia stanowiska i wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do wójta, będącego organizatorem imprezy.Tak wójt racjonalnie wydaje nasze pieniądze !!!

  0
  0
 8. Łukasz pisze:

  Ojj ludziska… żebyście tak mieli wgląd do wydatków poprzedniej władzy Pana Sochy i całej reszty…
  Imprezy dla ludu ? Owszem były i opiewały na duzo większe kwoty, imprezy dla “władzy” gdzie ludzie nawet nie mieli pojęcia o nich? Widziałem te faktury… prostym rachunkiem proponuje pomnożyć kwotę w tym artykule razy cztery i odbywały się kilka razy w roku…
  Co do Jerzego Żurka, powiem krótko… poczciwy człowiek i wiem, że ten człowiek chce jak najlepiej, ale współczuje mu użerania się w tym gównie gdzie każdy chce wrócić do starego układu, gdzie wszyscy ze śmietanki gminnej i rodzinnej bili kokosy na takich happy auers-ach…
  Basen, pływalnia w Konopiskach, plany zostały kupione za ciezkie pieniądze w trakcie panowania poprzedniej władzy i co ?
  … i sie przedawniły, nie bede wypisywał nazwisk kto zarobił i dlaczego…
  Takich niewypalonych transakcji było wiecej a kasa “ludu” szła w powietrze…
  Heh, dlaczego Pan Żurek wyleciał ze stanowiska zastępcy wójta we początkowej kadencji ?
  Ano z prostego powodu, ale to juz pozostawie Państwu do wydedukowania…

  0
  0
  • Sceptyk pisze:

   Panie Łukasza zgadzam sie z panem w 100% Tylko ja pan pewnie zauwazył cala ta śmietanka,ktora otaczala poprzednia wladze,przeterminowala sie i smierdzi tu na tym portalu. Pana i moja i moze jeszcze paru innych osob opinia na ten temat to niestety kropla w mozu. Pozdrawiam

   0
   0
 9. Adam pisze:

  Panie Górniak, z racji ,że jest PAN członkiem Gminnej Komisji Rewizyjnej,Prosimy w imieniu mieszkańców o podjęcie stosownych kroków mających wyjaśnić całe to zajście, winnych postawić do odpowiedzialności. Czekamy !!!!

  0
  0
  • Łukasz pisze:

   Aż mam ochotę wkleić faktury wcześniejszej władzy… To byście oczy w końcu otworzyli…

   0
   0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Zrobię co w mojej mocy. Na podstawie Par. 78 .3 Statutu Gminy Konopiska > Przewodniczący komisji może wystąpić
   do Rady z wnioskiem o przeprowadzenie kontroli, wraz z uzasadnieniem celu jej przeprowadzenia<. Ja tylko mogę złożyć kolejną interpelację.

   0
   0
 10. Lena pisze:

  Wynajem nagłośnienia 850 zł. Chyba źle przeczytałam to jest jakiś prywatny sprzęt “ze złota” i szybko się zarysuje o co tu chodzi tam chyba pisze Gminne Centrum Kultury, przewóz gimbusem 300 przeszło złotych kurde to był wypożyczony wcześniej w góry? Ludzie a Ci grajkowie też Gminne Centrum a kapela kłobucka? 1300 zł. o cateringu nie wspomnę. Ale normalnie wójt to powinien dostać drugą statuetkę starosty za gospodarność.

  0
  0
 11. bolo pisze:

  Gratuluję Panie Wójcie !!! Pozdrawiaja mieszkańcy

  0
  0
 12. Gosia pisze:

  Wodzirej przeszło 600 zł. jakieś bony po 50 a co to w ogóle jest jakiś Dzień Dziecka. Jestem zbulwersowana zawartymi tu kwotami przecież to koń by się uśmiał jak tak dalej będzie to Panu ludzie podziękują.

  0
  0
 13. Gosia pisze:

  Dodam jeszcze, że jak jeszcze raz usłyszę, że nie ma na szkoły że trzeba zamykać bo wysokie koszty to nie ręczę za siebie. I niech ktoś powie, że nauczyciele za dużo zarabiają i że jest za mało dzieci to ja powiem władzy żeby sobie dorobiła a nasze szkoły zostawiła w spokoju.

  0
  0
 14. Racjonalista pisze:

  Chwila. Czy tam nie było płatne od pary czasem? Załączony dokument nie jest faktura tylko dokumentem informacyjnym?

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Panie Racjonalisto już panu raz napisałem, czytać kilka razy aż pan zrozumie że jest to zestawienie kosztów z podanymi nr. faktur oraz datami i przez kogo wystawione, a na zaproszeniu nie widnieje informacja o odpłatności.
   Zestawienie to jest odpowiedzią na interpelację.

   0
   0
 15. Roman pisze:

  No to widać jakimi metodami rządzi się obecnie w gminie.Robi się imprezy ,aby lud uwielbiał wójta i Prezia z GS-u.Z czyjej kasy,oczywiście ,że gmina musi zapłacić.Przy okazji wciska się ludziom ,jak to ciężko jest obecnie w gminie. PAN wójt wybawca ,ale swojej doli ,ludzie muszą radzić sobie sami.Żeby było jeszcze ciekawej ,to podnosi się opłaty za śmieci ,gdzie wywóz smieci w przetargu dla gminy wyszedł taniej niż poprzednio. Władza uważa, że lud ciemny to kupi .Panie wójcie ,czyżby PAN już zamierzał na własne życzenie kończyć tą kadencję ? Im wcześniej PAN zakończy ,tym lepiej dla nas mieszkańców.

  0
  0
 16. Ola pisze:

  Wójt i Prezio zabrał nauczycielom motywacyjne, teraz już wiemy na co te pieniądze są wydawane.Przyjdzie koza do wozu,poczekamy

  0
  0
 17. Racjonalista pisze:

  Gdzie jest napisane że Urząd Gminy Konopiska zapłacił za to? Inicjatorem co prawda był wójt ale nabywca czyli podmiotem który zapłacił było Gminne Centrum Kultury i Rekreacji. To są oddzielne podmioty z oddzielnymi kontami. Okazja było 150 lecie KGW. Płatne od pary strzelone w sufit ponieważ nie byłem i dlatego zapytałem.

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Racjonalisto przestań pleść bzdury. Pomyśl skąd są pieniądze na koncie GCKiR i co oznacza pierwsza litera czyli G, to myślę że wreszcie się kapniesz kto to finansował.

   0
   0
  • Racjonalista pisze:

   Mam nadzieje ze zostanie to wyjaśnione. Zdaje sobie sprawę ze celem tego portalu jest nieustanna krytyka obecnych władz gminy i każda sytuacja jest dobrym powodem na jej zintensyfikowanie. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził i taki co się nigdy nie pomylił. Jako bezstronny poczekałbym na odpowiedz niż od razu wydawał osądy.

   0
   0
 18. Racjonalista pisze:

  Użytkowniku Ola szkolnictwo i Gckir zazębiają się tylko w korzystaniu czasem z tych samych obiektów.

  0
  0
  • Ola pisze:

   Racjonalisto ! Twoje myślenie i kojarzenie faktów nie jest dzisiaj najmocniejszą stroną!

   0
   0
 19. Racjonalista pisze:

  Użytkowniku Łukasz wklej te faktury o których pisałeś jeśli takie posiadasz. Też jestem zainteresowany finansowaniem tego wydarzenia.

  0
  0
 20. Tomisław pisze:

  Imprezy zawsze były, są i będą, nikt tego nie zmieni w żadnej organizacji “sorry ale taki mamy klimat” ale co do kosztów wypożyczenia nagłośnienia, to jest gruba przesada, trochę się orientuje ile takie rzeczy kosztują, a poza tym zespół Mix-ed, z którym kiedyś miałem do czynienia, posiada swój sprzęt do nagłośnieni, zresztą jak każdy inny zespół muzyczny, (a spotkałem ich kilkadziesiąt i każdy miał swój), więc po co było wypożyczać sprzęt dodatkowo skoro zespół jest od początku do końca imprezy??? chyba, że dolby surround chcieli sobie urządzić, a drugi stanowczo za duży koszt cateringu!!! zakładając że było 200 osób jak ktoś wspominał wcześniej to wychodzi 77,50zł na osobę, a przecież ta sala tyle osób nie pomieści na “imprezie tańczącej” zresztą ze zdjęć wynika, że było tam maks 100 osób, a wtedy wychodzi 155zł na osobę, a za to menu, które ktoś wspomniał wcześniej no to sorry maks 100zł od osoby. Wtedy wynika, że ktoś zarobił 50zł od osoby, co daje łącznie przy 100 osobach 5000tys. zł … No chyba że zajadali się przegrzebkami, przepiórkami, łososiami. To są takie z grubsza szybkie wyliczenia, więc proszę się nie czepiać szczegółów, do pozostałych kosztów nie mam większych zastrzeżeń bo wg mnie są dość realne.

  0
  0
  • W. pisze:

   “Szanowny” Panie ” Tomisław”, Pana śledztwo na podstawie tego co Pan zobaczył na zdjęciach jest mylne, polecam rzetelniej się zorientować w sytuacji ( na przykład zrobić wywiad środowiskowy pomiędzy ludźmi którzy uczestniczyli w tej imprezie, jestem przekonany że znajdzie się nie jedna osoba która chętnie Panu zrelacjonuje ile było dokładnie osób,SZCZEGÓŁOWO opiszę jakie było menu.
   Jest wolny rynek : firma daje swoją ofertę a klient może się na nią zgodzić albo może iść w inne miejsce. Widzę że Pan jest która pracuje charytatywnie i tylko dla idei – Gratuluję i życzę owocnej pracy .

   0
   0
 21. ogniomistrz pisze:

  Oczywiście, że imprezy były i będą – tylko trzeba wiedzieć kiedy. Najpierw podwyżka śmieci dla wszystkich mieszkańców, a za chwilę biesiada dla wybrańców. Chyba ktoś stracił instynkt samoobronny.

  0
  0
  • Radek pisze:

   Uzupelnie jeszcze p.ogniomistrz w temacie radosnej twórczości Pana Prezia .Otóż, ten PAN chciał dla siebie i radnych podnieść jeszcze diety,na tej sesji. Zdrowomysląca p.radna wybiła mu to z głowy.Państwo Radni ,uzyskaliscie mandat od swoich wyborców nie po to aby tylko przymilac się wojtowi lecz, reprezentować interesy swoich wyborców. Jak to się ma do waszych programów wyborczych.Czas szybko leci i Wy też będziecie ocenieni.Obiektywnie oceniając,to PanGorniak jest super radnym,który walczy o finanse gminy .Dziękujemy Panie Górniak !

   0
   0
 22. ramze.61 pisze:

  no właśnie, Radek, wybieraliśmy 15 radnych a mamy tylko jednego!? Już w poprzedniej kadencji był aktywny, ale nie był sam! Gdzie reszta? czym ich “przekabacił “wójt? albo czego się tak bardzo boją?Dlaczego pozwalają na nicnierobienie wójta i wystawne bale? Odwołać można nie tylko wójta. Radę też…

  0
  0
 23. Olek pisze:

  A ją to chciałbym Wam pokazać , że jest ok! Inwestycje,a po co robić sobie kłopoty . Promocja ,jest co chcecie, przecież w listopadzie 2015 r wydano ostatnie Pasma , nawet wójt w nich opisał,że wykonał budżet przygotowany przez poprzednią władzę.Tylko pogratulować, przepraszam bym zapomniał,bo i wójt pewnie tez zapomnialby o swojej sztandarowej inwestycji tzn.wybudowaniu od podstaw w centrum Konopisk przystanku autobusowego.Chłopu należą się podziękowania. Żeby nie umknęły pamięci, to Prezio z GS-u cichcem zgłosił naszego wodza do statuetki starosty. W sumie trzech było kandydatów, naszemu przypadło wyróżnienie ,pokazanie się na scenie i uścisk włodarzy powiatu.I w końcu spełniło się marzenie wójta ,jest,jest nagroda- wyróżnienie( tylko to).

  0
  0
 24. Zbychu pisze:

  No to się kolega wykazał ciśnienie na szkło. A Oni tańczą tańczą……. Szkoda gadać. Teraz jak będzie wypasiona impreza to wszyscy pójdziemy w końcu demokracja i w dodatku za nasze pieniądze. Nie rozumiem wybrać chłopa, uchwalić mu grubą pensję nic nie robi i jeszcze ma prawo “do normalnych imprezek” na nasze konto. Pan Prezio musi powiedzieć kiedy i gdzie to przyjdziemy koszty na osobę się rozłożą i będzie przyzwoicie.

  0
  0
 25. Jacek pisze:

  Wójt i Prezio na swoje modły budują demokrację. Po sesji kończącej rok 2015 zaprosili sołtysów i radnych,ale tylko tych posłusznych ,uleglych woli wójta i Prezia na popijawe do restauracji ,,Pod lipą,,. Zaszczytu zaproszenia od Prezia nie otrzymali radni Górniak, Szczepańska i Janik,którzy inaczej glosowali niż życzył sobie Prezio.Za te popijawe zapłacono z budżetu gminy/patrz z naszych podatków/.Gdyby zaproszeni byli wszyscy radni ,można by to zaliczyć na poczet normalnego,cywilizowanego jak wypada na rajców gminnych zamknięcie roku Anno domini 2015.Poprzez specjalne pominięcie a wrecz ukaranie 3 radnych za subordynacje, ta impreza przyjęła charakter prywatnego przyjęcia.Po fali krytyki na naszej stronie internetowej,dotyczyła ona sposobu wydawania gminnych pieniędzy, Pan Prezio oznajmił na kolejnej sesji rady gminy,że za przyjęcie to zwrócił kasę do gminy.Proszę Państwa ,według mnie ,to dla Prezia i Wójta Gmina jest prywatnym folwarkiem.Jak można w ten sposób wydawać kasę z gminy? Jeżeli w ten sposób traktuje się gminę i publiczne pieniądze ,to bardzo źle dzieje się w naszej gminie.Zróbmy porządkek z tą władzą,przerwijmy ten chocholi taniec z wydawaniem naszej kasy na zbytki . Co zrobiła komisja rewizyjna rady gminy w tej sprawie?

  0
  0
 26. Zdegustowana pisze:

  Całą sytuacją jestem zdegustowana. Poprzednia władza też nas miała głęboko w….poważaniu ale chociaż rzucała jakieś ochłapy dożynki, występy gwiazd i jakoś człowiek się nie zastanawiał za czyje się bawi. A teraz co był “Smoleń” pośmiał się z prawej ręki wójta i pojechał no i co przyszło na to, że teraz sami sobie niezły kabaret kręcimy. Panie wójcie proszę pamiętać, że na ludzkim śmichu daleko się nie uciągnie.

  0
  0
 27. Szpilka pisze:

  Drogi wójcie jak się chciało babcie na imprezę zaprosić to trzeba było żonie powiedzieć żeby żurek ugotowała a Prezi mógł kiełbase załatwić tak jak załatwiał przedwyborczą. Kurde ale mnie zniesmaczyła cała ta przygoda.

  0
  0
 28. Robert pisze:

  Panowie Wójt i Prezio cały czas poniżają i obrazają nas mieszkańców. Noworoczny koncert to również pokazuje. Mieszkańców gminy podzielili na dobry i zly sort.Tych co miedzy innymi uważają za swój elektorat, to posadzili na krzesłach, zapewnili catering ,resztę ,,gorszy sort,,posadzili na drewnianych niewygodnych ławach ,stawiając pomiędzy nimi metalowy plot.To się nazywa równe traktowanie mieszkańcow przez tych panów. Podczas poprzednich koncertów noworocznych stara władza nigdy nas tak nie poniżyła jak pan wójt Żurek i Przewodniczący Bałdyga.A może jako drugi sort powinniśmy wystąpić o zwolnienie z podatków? Wg.myślenia wójta i Prezia to podzielmy również mieszkańców na dwie kategorie podatkowe.Takie cuda to mogą zdarzyć się tylko w Republice Buraczanej . Panowie ,Waszą passa nie potrwa długo !!!!

  0
  0
 29. Misiek pisze:

  Do Roberta. Zanim zaczniesz pisać bzdury o 2 sorcie i o metalowych bramkach poczytaj co to jest impreza masowa i jakie ma zasady bezpieczeństwa

  0
  0
 30. Robert pisze:

  Do Misaka!
  Zanim zaczniesz cokolwiek wygłaszać,lepiej zapoznaj się z ustawą z 20 marca 2009roku o bezpieczeństwie imprez masowych ,dalej z regulaminu korzystania z hali sportowej ,planu ewakuacyjnego obiektu. Natomiast ,jeśli chodzi o moje uwagi zamieszczone wcześniej,to mają 100 % odzwierciedlenie w klimatach gminnych prezentowanych przez wójta i Prezia. Tak usytuowany metalowy plot miał podzielił mieszkańców na dwa sorty.Przykre to,ale prawdziwe.Zresztą nie piewszy taki wybryk tych panów. Za gminne środki finansowe chcą budować swój kapitał polityczny.Ten plan wkrótce poniesie fiasko.Orkiestra dęta ,hala sportowa są dobrem wszystkich mieszkańców naszej gminy.Radze zapamietac to.Panowie tymi działaniami chcecie to zawlaszczyc ? Taki podział mieszkańców przybliża Was szybkiego oddania wladzy.

  0
  0
 31. Edek pisze:

  A ponoć na zabawie w Hutkach karnawałowej zorganizowanej w tamtym roku przez szkołę byli DJ ze sprzętem gminnym z nagłośnieniem i wszystkim z Gimnazjum w Konopiskach. To szkoła nie mogła użyczyć znowu tego mienia i obstawić imprezę to trzeba było takie sprzęty po 850 zł. wynajmować a Gminne Centrum Kultury takie duże nie ma swojego nagłośnienia to jak obsługuje swoje zadania statutowe. A ile to kilometrów powierzchni ma ta remiza w Hutkach nikt nie ma nagłośnienia to jakaś głupota jest płaci się muzyką bez nagłośnienia przychodzą grać Dziwne u mnie na weselu grali na swoim sprzęcie. Ludzie o co tu chodzi?

  0
  0
 32. csvzx pisze:

  Przeliczcie to sobie sami. Każdy płaci podatek od nieruchomości w gminie. Podam to na swoim przykładzie: Płacę około 450zł rocznie. I na taką tylko jedną imprezę zrzuciło się około 48 gospodarstw żeby taki wójt mógł się pobawić. Gdyby nie takie imprezy, gdyby nie wyrzucanie pieniędzy w błoto to taki podatek mógłby być w granicach 250zł rocznie. Podobnie jest w skarbówce. Załatwili gościa który miał świetnie prosperującą firmę leasingową. Teraz żąda od państwa bagatela 140mln zł. Kto za to zapłaci jak nie my podatnicy. Za ten jeden głupi błąd każdy pracujący Polak zapłąci 9 zł i to całkowicie niepotrzebny wydatek….. MÓGŁBYM TAKICH MILIONOWYCH KAR JESZCZE KILKA WYPISAĆ. Wójt zobaczył w telewizji jak wpieprzali ośmiorniczki to sam zapragnął takich luksusów

  0
  0
 33. Edek pisze:

  A ją mam pytanie do p.wójta i Prezia. Chodzi mi o stowarzyszenie ,,Prometeusz,,W stowarzyszeniu działa grupa ,która uczestniczy w zawodach,,Boccia,,.Skąd to stowarzyszenie ma taki duży budżet, aby jeździć na różne imprezy w kraju i za granicę. Wiadomo ,że Prezio z córką prężnie działa w stowarzyszeniu,także sołtys wsi Kopalnia p.Zbigniew Wołczyk .Idąc za nitką do kłębka dochodzimy do sedna sprawy,jak wyglądają dotacje gminy do tego stowarzyszenia ? Jak mi wiadomo ,,Lot,, Konopiska w tym roku obchodzi jubileusz 70-lecia,czy gmina tak utytułowany klub sportowy także dofinansuje na podobnym poziomie jak ,,Prometeusz,, ?

  0
  0
 34. karol pisze:

  BOŻE TO JUŻ ZNIŻACIE SIĘ DO TEGO POZIOMU IDZICIE POLECAM NA ZAJĘCIA TYCH OSOB ZOBACZYCZYŁEM W PIĄTEK NA SALI JAK DZIECI GRAJĄ POZDRAWIAM KATOLICY

  0
  0
 35. Stach pisze:

  Karolu,my wiemy co to jest ,Prometeusz,,,natomiast mali ludzie próbują sport podzielić metalowym płotem na dwa sorty.Czemu ten ,,mały,, czlowieczek próbuje od piłkarzy brać extra opłaty za korzystanie z obiektów sportowych?Panie wójcie ,my piłkarze też jesteśmy solą tej ziemi,tej ziemi ! Dlaczego pan próbuje różnicować nas w dostępie do gminnych dotacji? My panu dziękujemy i nie zaglosujemy w wyborach na wójta!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).