Poparzeni Kawą Trzy gwiazdą Dni Gminy Konopiska 2018!

Zespół Poparzeni Kawą Trzy będzie największą gwiazdą tegorocznych Dni Gminy Konopiska. Impreza odbędzie się prawdopodobnie 19 i 20 maja na boisku LOT-u Konopiska.

Szczegółowy program poznamy zapewne na kilka dni przed imprezą.

DOŁĄCZ DO NAS DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU – TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI
 Kategorie:

16 odpowiedzi na “Poparzeni Kawą Trzy gwiazdą Dni Gminy Konopiska 2018!”

 1. kibic pisze:

  znowu zniszczycie boisko Lotu, nie rozumiem dlaczego tam akurat robicie te całe śmieszne dni Kopnopisk

  2
  2
 2. Arek pisze:

  Trzeba się wybrać :)

  0
  0
 3. Mieszkanka pisze:

  Fajnie ze na jakies dni Konopisk sa pieniadze a nie bylo ich zeby doplacic pks owi ani na inwestycje.

  2
  1
  • Górniak Stanisław pisze:

   To się nazywa dobra zmiana w Konopiskach.

   0
   2
  • The pisze:

   Panie Radny teraz to się dopiero kompromitujesz!

   Jest Pan przeciwny temu wydarzeniu ?

   Wychodzą Pana powiązania z SLD …

   1
   0
 4. Górniak Stanisław pisze:

  The, Komunista itp, to Twoje zdanie, które mnie ani ziębi ani parzy. Należę do SLD, i co z tego? Niby czym się kompromituję? Odpowiedziałem Pani Mieszkańce, bo zrozumiałem że pisze w kontekście
  wynikłych problemów z transportem publicznym. Bo to co się wyprawia w tym temacie to przechodzi ludzkie pojęcie.

  0
  1
  • The pisze:

   Niech Pan mi nie wmawia, że jestem jakimś komunistą. SLD ma więcej wspólnego z komunizmem niż ja.
   To, że z osobą pod nickiem komunista albo innym mamy czasem wspólne poglądy to nie znaczy, że jestem jakimś oszołomem.

   0
   0
  • Mieszkanka pisze:

   Dokladnie o to mi chodzilo nie krytykuje tego wydarzenia bo wiem ze wielu sprawia to frajde ,ale najpierw powinno sie zakonczyc jedno a potem brac za drugie. Problem z transportem jest niezalatwiony a tu pieniadze ida co chwile na jakies koncerty moze moznaby ograniczyc ilosc tego

   0
   0
 5. Zbulwersowany pisze:

  najwięcej z komunizmem to ma wspólnego PiS!!!ha,ha, i jego wódz!
  Ae faktycznie Pan Radny ma rację, można się bawić jak wszystko inne jest załatwione, a nie jak w budżecie dziury, nie ma na dopłaty do transportu, wójt i księgowa chcą zaoszczędzić!!! ha,ha 2 miliony, a tu koncerty! ile to będzie nas kosztować?
  Pan Redaktor może wie za ile ten koncert?

  0
  0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  Panie zbulwersowany, Może dlatego wójt zrezygnował z dojazdu busów do dworca w CZ- wie. Czyżby dopiero teraz dotarło do Wójta że RIO miało uzasadnione obawy o co pytałem na Komisji, że braknie na wydatki bieżące. Może wójt tu szuka oszczędności. Ale to tylko moje przemyślenia.

  0
  0
  • Zbulwersowany pisze:

   noż, to q…a mać nie lepiej oszczędzić na koncercie?! niż na dojazdach dzieci do szkół czy ludzi do pracy? nie wszyscy wożą ….samochodami!
   Już tu pisało parę ludzi, z czego on chce zaoszczędzić w rok 2 miliony i w następny rok drugie 2 miliony! I oczywiście cisza! Gdzie te jego przydupasy co go tutaj tak bronią, niech napiszą na czym chce tyle zaoszczędzić jak tu jeszcze trzeba by dołożyć.

   0
   0
  • Kinia pisze:

   Koncerty to nie wszystko tu sa jeszcze jakies choinki najdrozsze w okolicy jakies spotkania koncerty orkiestr z jakimis ludzmi ja w sumie na zadne z tych wydarzen nie chodze gdyz nie jestem fanka tego typu muzyki anianiI wydarzen I po prostu mnie ona nie interesuje rozumiem koncerty w Czestochowie na jeden wlasnie sie wybieram 16 marca ale co z tego jak nie bede miala z niego czym wrocic. Czy ltos pomyslal o jakiejs linii w nocy? Slyszalam ze ostatni z tych busow ma jezdzic o 23. To straszna lipa. A co do wydarzen to powinny byc organizowane gdy juz wszystko z transportem I reszta byloby zalatwione a nie teraz I to pochlonelo biezace wydadki zastanowcie sie

   2
   1
 7. Prjektant pisze:

  niech jeszcze krasnale kupi i ustawi w koło gminy.

  0
  0
 8. Byle jak , byle co pisze:

  Budżet 2018 z 10 milionami do wydania zaciągniętych kredytów, na imprezki mające dać poparcie w wyborach lekką ręką wyrzuca się 200 tys. zł! Następne lata trzeba zmniejszyć o 2 miliony koszty stałe ( szkoły, urząd, przedszkola , przewóz do miasta mieszkańców)! Czy takiemu wojtowi nie powinno się powiedzieć STOP!!! Wójt szykuje nam totalną biedę po 2018 roku!!!!!!!!!!!

  0
  1
 9. Paradoks pisze:

  i za to wszystko właśnie załatwił sobie u Dynera i Smeli NAGRODĘ za samo – rządność. sam się rządzi, Jak mu się podoba!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).