Ponad 10 tys. zł za upominki!

Gmina Konopiska wydała w 2016 roku ponad 10 tys. zł na upominki dla organizacji i stowarzyszeń, książki i programy kosztowały ponad 32 tys. zł, kalendarz na 2017 rok 4637 zł, transport ponad 9 tys. zł, a sam udział Mieszkańców w promocji gminy to ponad 3,6 tys. zł. Włodarz Konopisk naprawdę potrafi być rozrzutny.

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

63 odpowiedzi na “Ponad 10 tys. zł za upominki!”

 1. z hutek pisze:

  Sprawdź ile poprzedni wójt wydał na książeczkę która jego kandydatka i kandydaci na radnych rozdawali jako folder wyborczy:)

  0
  0
 2. z hutek pisze:

  Dawno nie było żadnego hejtu to trzeba było głupoty opublikować:) to za darmo Pan publikuje czy ktoś Pana wynajął i opłaca!?:)

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Brawo p. Gąsiorski gdyby nie Pan o wielu rzeczach ludzie by się nie dowiedzieli.
   Temu z hutek to nie pasuje, bo ujawniono na co idą podatki mieszkańców. Promocja za 150 tys. Łatwo wydaje się nie swoje
   Dawno nie było żadnego hejtu, to z hutek musiał być pierwszy.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Śmieszny Pan jest:) to jako radny niech Pan napisze których wydatków na promocję nie powinno być. Rozumiem że jak kandydatka KWW Jerzego Sochy roznosila w kampanii wyborczej książeczki wydrukowane za publiczne pieniądze na promocję gminy to było w porządku wg Pana!? Jak pana kolesie i znajomi dojazd gminę Pan nie protestuje a prawdę uznaje za hejtu?!

   0
   0
  • Trener pisze:

   Dziękujemy za pana Górniaka dzięki któremu dowiedzieliśmy się ile Socha brał za bycie w Związku Komunalnym Gmin.

   0
   0
 3. Filip pisze:

  Cztery wpisy, a tego trzy!!! oszołoma z hutek. Oczywiście nie na temat. Ta szczekaczka nie pracuje?! całą dobę na dyżurze?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Oszoloma szukaj tam gdzie jest Twój szef:) jak ładnie brzmi stwierdzenie sbecki Oszolom:)

   0
   0
 4. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek naucz się wreszcie pisać, albo czytaj co piszesz. Bo tego bełkotu nie można rozszyfrować. Wg Ciebie te dane opublikowane przez P. Gąsiorskiego, to są głupoty. Głupoty to Ty wypisujesz , ciągle pisząc nie na temat. A których wydatków nie powinno być, wyborcy ocenią, bo wg. mnie nie powinno być wydane 7 kafli na namiot na dożynkach, bo mając piękną halę wydawanie kasy na namiot w którym wiatr hulał z wszystkich stron to co najmniej niefrasobliwość lub niegospodarność.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Na hali to Pana idol poprzednik robił zamknięte imprezki dla wybrańców. Dla ludzi nawet namiotu nie postawił!!! Miał ich w powazaniu no i najpierw sąd, a później mieszkańcy odcieli go od koryta! Pluje Pan na gminne stowarzyszenia? Na nagrody w konkursach dla dzieciaków, itp? To dla Pana też niegospodarnosc? Dla nich nie powinno być tych pieniędzy?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Wstyd panie radny! Pan dostał jakiś upominek bądź nagrodę na święta jako radny?!

   0
   0
 5. Górniak Stanisław pisze:

  Jakoś mieszkańcy nie upominają się, tylko Ty jak maniak ciągle to samo. A Ty manipulancie i kłamco w jednym, gdzie ja źle się wyrażam na temat nagród w konkursach, i o stowarzyszeniach. Jesteś żałosnym hejterem. I dziękuję za określenie śmieszny,
  Przynajmniej nie żałosny.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Dokument mówi o upominkach i nagrodach dla stowarzyszeń. 10 000 zł. A Pan pisze brawo redaktorowi który to hejtuje ! No to jak jest!? Ja też jestem mieszkańcem i chce wiedzieć! To chyba nie tajemnica czy ktoś opłaca redaktora żeby pisał artykuły czy pisze za darmo?

   0
   0
  • Bob D pisze:

   A gdzie to niby kłamstwo? Czy chodzi o liczę unikalnych użytkowników forum? Ja tu bardziej widzę sezon ogórkowy w hejcie w wykonaniu odsuniętych od koryta.

   0
   0
 6. Basia pisze:

  Ten plakat jest adekwatny do poczynań wójta Żurka! Oszukał wyborców ! W gminie miało być jak w raju, a jest fatalnie! Za co się zabierze to zaraz jest niszczone! Króluje tylko buta , chamstwo i oczywiście wynagrodzenie wójta największe w kraju(200 tys. Złotych). Drugi raz wyborcy pokażą mu CZERWONĄ KARTĘ!

  0
  0
 7. Trener pisze:

  Czytam czasem te wypociny anonimowych specjalistów i każdy taki cwaniak jak pisze z anonimowego konta. Wystawili Górniaka jako twarz opozycji bo po co komu sobie nazwisko psuć. Wystarczy jednemu. Tylko ze jak te chłopki z cienia takie same jak ci co chcieli referendum w Pankach i Blachowni to nie dziwie się ze zza pleców sterują. Każdy tylko o zmianie i ze jest źle. To bierz się jeden z drugim do roboty. Zrób program, stań przed ludźmi i przekonaj do swojego.

  0
  0
  • Antek pisze:

   Żurek już nie musi , wystarczająco oszukał wyborców. 200 tys. zł i za co ? Budki przystankowe to wysiłek jego wojtowania! Temu panu już dziękujemy! Nie będzie już więcej ludzi robil w konia !!!!

   0
   0
  • Trener pisze:

   Tyle samo co poprzedni zatem nie wiem dlaczego tak ci gul skacze.

   0
   0
  • Adam pisze:

   Potraficie tylko kłamać! Macie problem z liczeniem!!!! Pan Zurek przez nas wyborców jest skreślony jako wójt! Oszukał nas! Gdzie te obietnice wyborcze ! Sobie tyko naliczyl astronomiczną kasę (200000 złotych) a w gminie nuda, nic się nie robi! A jak robi to widzieliście ,nawet pniaki przy drodze nie posprzatal! To są rządy ludzi nastawionych tylko na kasę!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Tyle lat w ich kieszeń. Przygotowali takie bogate koryto a ludzie im podziękowali!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   U poprzednika wam się nie nudziło. Zapraszał was na hale.na imprezki i za nasze podatki mieliście krainę mlekiem i miodem płynąca. Wójt dostaje taka pensje jaka za rządów poprzednika ustaliła rada gminy głosami przede wszystkim radnych z KWW Jerzego Sochy!

   0
   0
 8. jteresa pisze:

  PGórniak przecież pan jako radny wie ze to rada uchwaliła tą kwotę i chyba co roku jest podobna pisząc ze łatwo się wydajue nie swoje obraża pan wójta niesłusznie ile ma pan w sobie jadu prosze przypomniec sobie poprzednie budzety na promocje

  0
  0
 9. Ala pisze:

  Obiecanki cacanki a glupiemu radość! Poprzedni wójt do tej kwoty dochodził przez 12 lat i załatwił ponad 100 milionów środków unijnych na rozwój gminy przy 16 milionach wsadu własnego! A obecny zaraz rzucił się na koryto i kazał sobie naliczyć astronomiczną kasę bez żadnego załatwienia kasy z zewnątrz! To się nazywa parcie na kasę i koryto! Za przystanki każe sobie płacić 200 tys. Zł.Hańba i chamstwo kierują obecna władzą. Za takie rządzenie i nabijanie kasy przez wójta fora że dwora!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe… Taaak koryto przez 12 lat perfekcyjnie sobie ułożył. Bezczelnie mało mu było 120 000 to rada złożona z ludzi jego komitetu podniosła mu do 150000. 100 mln na inwestycje, tylko te 16 mln wsadu własnego to kredyty i dług gminy który trzeba spłacać. Bezrozumnie się zapozyczal i teraz jest 600000 rocznie samych odsetek. Ale na podniesienie pensji mial- taki był z niego gospodarz. Koryto jego i kolesi musiało być pełne!!! Wreszcie Ala bądź Wojtuś prawdę o nim napisałaś!

   0
   0
 10. jteresa pisze:

  Wielki mi artykuł 10000 tys na nagrody dla stowarzyszen afera myslał by kto na tyle stowarzyszen grup tanecznych kół gospodyn wiejskich dla młodych sportowców i zwycięzców turniejów redaktorku i panie Górniak ale afera jak nie ma co pisac tak to wygląda smiechu warte poziom żałosny

  0
  0
  • Jontek pisze:

   Ten człowiek zasiadający na fotelu wójta winien natychmiast z tej gminy wiać gdzie pieprz rośnie! Jedyne na czym się zna to załatwienie dla siebie gigantycznej kasy 200 tys.zł za lenistwo i szczucie na poprzednią władzę! Już niedługo zobaczy jak wygląda czerwona karta! Dni rządzenia są już policzone- 600 dni i koniec z obluda, chamstwem, buta i czyszczeniem gminnej kasy na pensję wójta!

   0
   0
  • Trener pisze:

   Jontek to startuj w następnych wyborach ale sądząc po poziomie wypowiedzi bo byś się tylko spocił przed ludźmi. Gadacie o pensji która ustawił sobie poprzednik. Dla gminy takie inwestycje za te 100 baniek zrobił że nic z tego nawet złotówki niewypracowuje. Taki kulawy ten wasz poprzednik od koryta odsunięty. Trzeba się teraz podpierac dotacjami. Pozyskał ale wydać to już bez pojecia wydał. Pensja wójta taka sama jak czarodzieja z Kopalni.

   0
   0
  • Stan pisze:

   Trener musisz u Zurka odbyć praktykę i następny za 200 tys. zł do golenia gminnej kasy! O takiej kasie to dla was marzenia- dobra rzecz!

   0
   0
  • Podatnik pisze:

   Ja się zapisuję na praktykę do odsuniętego od koryta z Kopalni. Fajną sobie pensyjkę ustawił. Obecny w sprawie tylko przejął co poprzedni zostawił. Jak dodasz wysługę lat to każdy nawet Ty dostaniesz to co obecny. Kwestię kasy reguluje Rada Gminy a obecny przecież nawet nie ma większości radnych z czasów wyborów. Poprzedni miał chyba 9 na 16 zatem tam była Jarosława Kaczyńskiego metodologia i można było robić co się chciało rękami rady w ramach rozsądku narzuconego przez organy kontrolujące.

   0
   0
  • Górniak Stanisław pisze:

   z hutek vel jteresa vel trener, najlepiej siedzieć cicho nic nie komentować a jak już to w stylu pochwał i wyliczania zasług i sukcesów. Bo jakakolwiek krytyka lub zwrócenie uwagi czy zapytanie jest odbierane jako obraźliwe wypowiadanie się na temat obecnej władzy. Otoczenie się t.zw. potakiwaczami, niczym dobrym nie zaowocuje, przed niebezpieczeństwem nie ostrzegą.

   0
   0
 11. jan pisze:

  Podobno jest wolnośc wypowiedzi jezeli usuwa wpisy to jest cenzura to nie jest nie w porządku a czego ten się boi

  0
  0
 12. z hutek pisze:

  Redaktor Gąsiorski znów usunął mój wpis!! Tak się Pan boi co ludzie zobaczą jak wpisza Paweł Gąsiorski w Google? Mieszkańcy polecam. Ważne aby wiedzieć kto pisze o gminie! Może odpowie Pan na pytanie czy jest Pan prze kogoś opłacony czy prowadzi Pan forum za darmo? Zastanawia mnie ze każde forum w gminie o której Pan pisze to tylko krytyka władzy! Przypadek?!

  0
  0
  • Gosia pisze:

   z hutek, ta strona jest prywatną stronką założoną przez Pana G. To jak zarabia jest pewnie Jego tajemnicą handlową. Załóż sobie swoją własną, pod swoim nazwiskiem i wtedy zobaczysz jak to słodko czytać takie głupoty i kłamstwa jakie wypisujesz.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ja nie pytam jak zarabia. Pytam tylko czy ktoś mu płaci? Bo jeśli tak, to chyba jasne że płaci mu za krytykę władzy bo tylko takie artykuły tu są. Pytanie komu na tym zależy?

   0
   0
 13. Gosia pisze:

  ty faktycznie jesteś idiota.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Gosia, taka jest prawda:) z ludzi idiotow nie zrobicie. Redaktorek boi się napisać prawdy, bo jego portal jest jak białoruska tuba, pytanie kto nią dmucha? Śmierdzi mi w tym wszystkim naszym “Bratem”.

   0
   0
 14. Gostek pisze:

  Pytam tylko kto tobie płaci, z hutek? Bo jeśli tak, to chyba jasne że płaci ci za pisanie peanów na temat wójta. Pytanie komu na tym zależy? P.Gąsiorski podpisuje się a ty, anonim.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nie pisze peanow na temat wójta, a reaguje na manipulacje i bzdury jakie się tutaj pojawiają! Robię to hilobbystycznie, w ramach relaksu po pracy. Teraz macie pecha bo jestem na urlopie i korzystam z tzw. zimowych górskich ostatki, to mam cały dzień na pisanie :) ja nie prowadzę portalu tylko pisze na forum. Wy też piszecie pod nickiem. Czekam w takim razie na odpowiedź redaktora. Ja nie pytam kto go opłaca. Pytam czy ktoś opłaca, bo tego nadal nie wiemy, możemy się domyślać!

   0
   0
  • Gosia pisze:

   Jemu wszystko śmierdzi bratem.tochory obsesyjnie malutki człowieczek.a moze zarabia od tego ile razy napisze?bo często piszeodpowiedzi po dwa razy. I choćby artykuł był o zaćmieniu księżyca on i tak napisze na temat brata! Więksi od brata nie przyznają się do współpracy a Nobla dostali. Nasz rzekomy brat przynajmniej bardzo dużo dla gminy zrobił (nie masz co zaprzeczać,to widać na każdym kroku),a aktualny wój dba tylko o siebie.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe.. Nic nie zrobil! Zadluzyl gminę na 16 mln połyskujące fundusze i robiąc to bezmyślnie. Zadbano własną kiesę windujac pensje do poziomu najwyższej w kraju. Organizował imprezki na hali dla wybrańców. tyle zrobił. A teraz? Żal mu! Ale stołek na który rzucił się po wyborach zaczyna robić się gorący.

   0
   0
 15. Gostek pisze:

  zhutek z ludzi idiotow nie zrobicie. niektórzy tu obecni sami się zrobili. nie trzeba pokazywać palcem.

  0
  0
 16. Gostek pisze:

  Na tym forum nikt “taki jeden “nie jest obecny. Pudło.

  0
  0
 17. z hutek pisze:

  Możecie królem obwolac sprzedawcę gazet:)

  0
  0
 18. Gosia pisze:

  a nie mówiłam?! ten pajac z hutek wszystko przekręci!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Zróbcie kioskarzowi kampanie, burmistrz jest już skończony :)

   0
   0
  • Andrzej pisze:

   Za nasze podatki Wójt Żurek pewnie zatrudnił tego z hutek aby wszystko co o nieudaczniku się pisze i mówi przekręcać na byłego wójta!

   0
   0
  • Jankiel pisze:

   Żurek jest już skończony, odliczamy już dni , które jeszcze będzie psuł klimat Konopisk! Najsłabszy wójt w dziejach gminy.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ja nie przekręcam bo nie muszę. Prawda sama się broni. Nawet wam promotor filmów dla dorosłych nie pomoże. Redaktorek cały czas milczy i nadal nie wiem czy jest dziennikarzem czy najemnikiem którego ktoś opłaca żeby krytykował władze gminy??? Odpowie Pan panie Gąsiorski?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A co do klimatu- straciliście władze 2 lata temu i teraz smrodzicie ile się da. Ja wam jednak pisałem, w naszej gminie ludzie którzy ją zadluzyli ponad stan na 16 mln rządzić nie będą. Czas napisać wprost- ja zostanę przyszłym wojtem Konopisk. Zdemaskuje zupę, agenta i chudego Mojżesza. Raz na zawsze zakończę wasze gierki!!!

   0
   0
  • Gość pisze:

   Z hutek zdemaskuje prawdziwe oblicze wójta Zurka , milicjantów z Konopisk, broszke,cała otoczkę tych co tylko liza tyłek wójta!

   0
   0
 19. z hutek pisze:

  Burmistrza, jego działania i sieć powiązań jaka stworzyl, biznesmenów cwaniakow którzy żyli przy nim jak w raju… Jest z czego wybierać!!:) ale hitem będzie pokazanie burmistrza z reżyserem filmów przyrodniczych:)

  0
  0
 20. Ariel pisze:

  Za 600 dni już będzie po wszystkim i po wójcie ,któremu trzeba było płacić 200 000 zł za lenistwo i nabijanie kieszeni za nasze podatki ! Jest to jedyny wójt co pobiera w kraju tak ogromne pieniądze nic nie robiąc! To co poprzednik wybudował to teraz udają ,że nic nie zrobił! Swolocz jedna wykorzystuje obiekty ,mając czelnosć kłamać i oszukiwać mieszkańców poprzez tego wyuczonego PR od przekręceniu faktów dokonanych.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   On tyle zrobił i jakoś mieszkańcy nie wybrali jego kandydatki, która była jego zastępca. Dziwne prawda? Coś mi się jednak wydaje ze na początku robił, a później głosy radnych zadbaly o jego pensje, jedna z najwyższych w kraju, zadluzyl gminę na 16 milionów to już nie miał kasy żeby więcej działać, zajął się PR-em. Nawet miał darmowa reklamę na całą Polskę po gliwickich przebojach.

   0
   0
 21. Trzezwy pisze:

  Wy Pomazancy z gminy i milicjanci cały czas robiliście polowanie na tego człowieka! W kampanii w brudny sposób załatwiłiście kandydatkę i wygraliscie! A teraz mamy smród i brud w waszym działaniu! Pokazaliscie jak niszczy się ludzi i teraz ten z hutek dalej ciągnie ten scenariusz . Czas rozliczenia kiedyś nastąpi!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Bzdury, bzdury. Kandydatke zniszczył sam promotor. Łazili po ludziach z radnymi nie dając.zjesc obiadu, rozdawali wydrukowana za nasze pieniądze książeczkę o gminie jako swój folder wyborczy ( panie Gąsiorski radny Górniak) to jest sprawa dla prokuratora skoro tak walczycie o sprawiedliwość). Zapomnialem- uwazacie pewnie że oni mogli to zrobić bo przecież nie gryzie się ręki która karmi. Ludzie widzieli, że Nie pomogło jej poparcie straży, Kgw bo twarz tego Pana o bardzo ciemnej przeszłości była na plakatach większa niż twarz kandydatki.ja nikogo nie niszcze tylko pokazuje prawdę o tych którym po 12 latach brakuje władzy i wymyślili sobie portal hejtu, opłacony? Ale niezależny? Kto w to uwierzy- wystarczy wyściubic nos z kiosku i posluchac ludzi. Wstyd!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A i masz rację. Czas rozliczenia nastąpił; najpierw w Gliwicach, później w wyborach!

   0
   0
 22. gospodyni pisze:

  wystarczy posłuchać ludzi, to się dowiesz co mówią o obecnej władzy.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Chodzę, słucham, rozmawiam, znam opinie i potrzeby mieszkańców. Wasz Pan przeminal z wiatrem odnowy. Wojtem gminy zostanę ja.

   0
   0
  • Andrzej pisze:

   Masz za sobą takich fizoli jak ty! Ludzie mają was już dosyć!!!!!

   0
   0
 23. Gostek pisze:

  ten bałamuta z hutek wymyśla głupoty, powiedz kto w Starczy wymyślił portal i komu brakuje władzy. Jesteś wstrętnym hejterem. Wszędzie węszysz podstępy, maniak. Tak wygląda twoja prawda.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Panki i Blachownia!! Na starczy nie widziałem. Tam też za darmo krytykuje władze?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Widzisz, na starczy to samo. Zawieszone kursy PKS, niewyksztalcona rada gminy, gmina wśród najbiedniejszych. Ciekawy jestem, bo redaktorek Wspomina ludziom wyksztalcenie- jaki Pan ma wykształcenie??

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).