Polskie drogi donikąd.

Poznając piękne okoliczności przyrody Konopisk często przejeżdżam drogą nr 904 łącząca Konopiska z Rększowicami (zwanymi matecznikiem).

Po lewej stronie można zobaczyć tajemniczą, niedokończoną inwestycję zagrodzoną potężnymi betonowymi zaporami i zakazem wjazdu. Jak się dowiedziałem jest to tak zwana przez starych mieszkańców “droga do Polaka” od nazwiska jednego z mieszkańców.

Mieszkańcy bardzo się cieszyli z inwestycji, jak mi powiedział jeden z nich “wreszcie poczuli powiew cywilizacji” . Inwestycja została zakończona z końcem zeszłego roku ,od tamtej pory czeka na uroczyste otwarcie.

Czy to prawda, że najpierw wybudowano drogę, a następnie zaczęto gromadzić stosowne uzgodnienia ?

SONY DSC

droga

 

SONY DSC

drogaKategorie:

3 odpowiedzi na “Polskie drogi donikąd.”

 1. Ania pisze:

  wójt Żurek na załączonym obrazku umie dużo opowiadać , a efekty marne.Nawet drogi nie potrafi oddać do uzytkowania. Takiego mamy wójta.

  0
  0
 2. michal szymanek pisze:

  Flagowa inwestycja wójta ciekawe czy wszystkie będą wyglądać podobnie

  0
  0
 3. Jan pisze:

  A może to jest samowola budowlana ? Należy zgłosić do nadzoru budowlanego.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).