Polska oczami przedszkolaka

Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach ogłosiła konkurs plastyczny dla przedszkolaków pn. “Polska oczami przedszkolaka“. Prace należy złożyć w Gminnej Bibliotece w Konopiskach do 4 listopada 2022 r.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).