Policjanci namierzyli i rozliczyli włamywacza

Zatrzymany 41-latek oraz zabezpieczone łupy pochodzące z kradzieży — to efekt akcji kryminalnych z częstochowskiego komisariatu pierwszego. Mundurowi zatrzymali mieszkańca Częstochowy, który włamał się do lokalu gastronomicznego i ukradł z niego sprzęt AGD oraz sporą ilość alkoholu. Jak się okazało, nie był to koniec kłopotów mężczyzny…

Policjanci z komisariatu pierwszego częstochowskiej komendy pracowali nad sprawą włamania do lokalu gastronomicznego znajdującej się w centrum miasta. Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Włamywacz ukradł sprzęt AGD oraz sporą ilość alkoholu. Dzięki swoim działaniom policjanci ustalili, że sprawcą włamania i kradzieży jest 41-letni mieszkaniec Częstochowy. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przeszukania jego mieszkania mundurowi znaleźli skradziony z lokalu sprzęt. Nie było to jedyne “znalezisko” policjantów…Stróżów prawa zainteresowały też elektronarzędziami m. in. wkrętarka, szlifierka, i innymi sprzętami. Szybko wyszło na jaw, że znalezione fanty pochodzą z innej kradzieży. Odzyskane mienie wkrótce trafi do prawowitych właścicieli, natomiast 41-latek został już za to rozliczony i usłyszał zarzuty. Podejrzany podczas przesłuchania przyznał się do winy. Teraz o wymiarze kary ostatecznie zadecyduje sąd, który może go skazać nawet na 10 lat więzienia. /KMP w Częstochowie/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).