Podatki od środków transportowych również mają być wyższe

Podczas najbliższej sesji Rady Gminy Konopiska, radni podniosą stawki podatków od środków transportowych na rok 2023. Podatek ten pójdzie do góry aż o kilkanaście procent.

Szczegóły w projekcie uchwały, który znajduje się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).